20.11.2020


Ev Rutinine Keyif Katacak En İyi 16 Spotify Çalma Listesi

Müzik artık bize telefonda, bilgisayarda, evde, arabada ve diğer her yerde kesintisiz eşlik ediyor. Müziğin, insanın modunu bir anda değiştirme gibi bir gücü var. Sahip olmak istediğin ruh haline uygun, birçok tarzdaki popüler Spotify müzik listesini ininal’ın bu yazısında bir araya getirdik. 

Olduğu Gibi Doğa

Doğa seslerini, renklerin güzelliğini hepimiz çok seviyoruz. Şehir hayatından sıkılıp doğa ile buluşmak artık çok kolay. Bu müzik listesini açıp ilham veren şarkılarla huzuru hissedebilirsin. 

Arkada Çalsın

Yalnız kalmak istiyorsan, huzursuz düşüncelerden uykun kaçmışsa veya ne ile uğraşıyorsan uğraş, fon müziği olarak arkada çalsın listesini açıp sakinleşmek bizce iyi gelecektir.

Peaceful Piano

Günün ve gecenin herhangi bir saatinde rahatlıkla dinleyip kendini iyi hissedeceğin bir Spotify çalma listesi. Zamanın nasıl geçtiğini fark etmediğin keyif dolu zamanlar için. 

XOXO TRAX

Yeni, eski, klasik kesinlikle ilham veren çeşit çeşit müzikler. Müzik severler için her hafta güncellenen bir çalma listesi. Keşfetmeyi seviyorsan, bu listeyi denemelisin!

Rap Caviar

Türkiye’de ve dünyada bu yıl yine en çok rap şarkılar dinlendi. En iyi hip-hop listelerinden sevilen sanatçılar için bu listeye göz atmalısın. Bu listede popüler sanatçılar dışında yeni sanatçılara da yer veriliyor.

Afrobeat 2020

İlham veren enfes bir müzik türü. Henüz keşfetmediysen, türün en iyi sanatçılarının şarkılarını bu listede bulabilirsin.

Classic Rock Now

Bütün efsanelerin bir araya geldiği bu listede rock kültürüne dair tüm zamanların en iyi müzikleri yer alıyor.

Morning Coffee

Herhangi bir iş yaparken veya ders çalışırken motive eden, sakinliğe ihtiyaç duyduğun zamanlarda terapi niyetine dinlenecek Spotify müzik listesi.

Indie Roadtrip

Bu sıralar pek yolculuk yapamıyoruz ama, Indie Roadtrip kısa yürüyüşleri bile unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için ihtiyacın olan her şeyi sana sağlayacak bir liste. Indie Roadtrip’te eğlenceli ve bağımsız şarkılar yer alıyor.

Türk Kahvesi

Çay severler ve kahve severler diye bir ayrım olmasına rağmen bizce bu liste herkese göre. Biraz nostalji hissine ne dersin?

Good Vibes

İyi hissetmeye ihtiyaç duyduğunda rahatlatıcı, tedavi gibi gelen, hayatına hareket katacak müziklere bu listeden kolaylıkla ulaşabilirsin.

The Greatest Video Game Music

En sevdiğimiz oyunlardan sürükleyici ve büyüleyici müzikler bu listede yer alıyor. Listede oyun hayranları için çok sayıda epik parça bulunuyor. Video oyunları hakkında önceden bilgi sahibi değilsen bile denemeye değer. 

Hiss-i Elektro

Tüm duygulara tercüman olan, yumuşak tınılı, sevilen elektro şarkılarla günü güzelleştiriyoruz.

Üçüncü Yeniler

Herkesin sevdiği bir parça bulabileceği, Türkiye’deki yeni alternatif sahne akımlarından parçalar bu Spotify listesinde yer alıyor. Yenilik arıyorsan mutlaka tavsiye ediyoruz.

Disco Forever

Gözlerimizi kapatıp kendimizi ritmin akışına bırakıyoruz. Eğlenceyi hissetmek isteyenlere özel bu liste tam sana göre. Dinledikçe mutlu hissettiren şarkılardan oluşan, bizi eski havalı günlere götüren Spotify çalma listesi.

Sütliman

Her renk dalgasının seni cezbettiği gibi her müzik de seni kendi etkisi altına alıp yönlendirebilir. Her şeye iyi tarafından bakman ve kendini yeniden keşfetmen için atmosferi değiştiren müzikler listesi. Sakinleşmek isteyenlere adeta bir terapi!

Spotify, Deezer, YouTube Music, Tidal veya Apple Müzik fark etmez! Kesintisiz ve reklamsız müzik için internet alışveriş kartı olarak da kullanabileceğin ininal Kart’ını kullanarak tüm müzik platformlarından premium abonelik satın alabilirsin. Aylık abonelik ödemelerini ininal Cüzdan ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Ayrıca ininal’ın müzik severlere özel hazırladığı kampanyalarını takip ederek nakit iade ya da indirimlerden faydalanman mümkün.