ininal Fatura Ödeme Servisi

Mastercard özelliğine sahip olan ininal Kart ile, kredi kartı ya da banka kartı ile alışveriş yapılabilen tüm gerçek ve online mağazalardaki alışverişlerini gerçekleştirebilirsin.

ininal Kart’ınla market, mağaza ve online alışveriş sitelerinden istediğin ürünü satın alabilir; Google Play, App Store ya da Steam gibi platformlar için ihtiyaç duyduğun dijital kodları satın alabilirsin. Ancak, ininal’in özgürlükler dünyası bunlarla sınırlı değildir ve eğer istersen, ininal Kart’ını kullanarak hattına TL yükleyebilir, cep telefonu, internet, elektrik ve su faturaların gibi birçok faturayı ekstra ücret ödemeden kolayca ödeyebilirsin. ininal Kart ile Hangi Cep Telefonu Operatörlerinin Faturaları Ödenir? Bildiğin gibi Türkiye’de 3 tane GSM operatörü var; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone. Bu operatörlerin tamamı ile ilgili fatura ödeme ya da TL yükleme işlemini ininal Kart ile gerçekleştirebilirsin.

ininal Kart kullanarak cep telefonu faturanı ödemek ya da hattına TL yüklemek için, operatörünün web sitesinde yer alan fatura sorgulama ve ödeme sayfasını ziyaret etmeli, sayfada bulunan alanları ininal Kart’ında yer alan bilgilere göre doldurmalısın. ininal Kart ile Turkcell faturası ödeme ya da TL yükleme işlemleri; Kullandığın GSM operatörü Turkcell ise, firmanın web sitesine buradan giriş yapabilirsin. Turkcell’in web sitesinin sağ üst kısmında “Hızlı İşlemler” butonunu göreceksin. Hızlı İşlemler butonuna tıkladığında, açılan menüde yer alan fatura ödeme, faturasız paket yükleme, TL yükleme ve daha birçok işlemi ininal Kart’ını kullanarak kolayca gerçekleştirebilirsin.

ininal Kart ile Vodafone faturası ödeme ya da TL yükleme işlemleri;

Hattın Vodafone ise, operatörün web sitesine buradan giriş yapabilirsin. Açılan sayfanın üst kısmında yer alan “Online İşlemler” butonunun üzerine geldiğinde açılan menüde yer alan “Mobil” seçeneğinin altında, fatura sorgulama, fatura ödeme, TL yükleme ve detay görüntüleme gibi seçenekleri görebilirsin. Hattına uygun olan seçeneği tıklayıp, ödeme ekranına geldiğinde ininal Kart bilgilerini kullanarak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsin.

ininal Kart ile Türk Telekom faturası ödeme ya da TL yükleme işlemleri;

Türk Telekom’a kayıtlı bir telefon hattı kullanıyorsan, fatura ödeme ya da TL yükleme işlemleri için buradan giriş yapabilirsin. Sayfaya girdikten sonra, yapmak istediğin işlemi seçip, ininal Kart’ını kullanarak fatura ödeme ya da TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin.

ininal Kart ile İnternet faturası ödeme işlemleri

Günümüzde internet erişim hizmeti veren birçok firma var. TTNET, Turkcell Superonline, Vodafone, D-Smart, Turknet, Millenicom ve daha birçok firma, farklı hızlarla ve fiyatlarla internet erişim hizmeti sağlıyor. Teknoloji ve internetle iç içe olan bu firmalar doğal olarak online ödeme sistemlerine de sahipler. İnternet faturanı online olarak, hızlı ve kolay bir şekilde ödemenin yolu da ininal’den geçiyor. Aboneliğinin olduğu servis sağlayıcının web sitesine girip, fatura ödeme kısmında kart bilgileri olarak ininal Kart’ının üzerindeki bilgileri girerek internet faturanı ödeyebilirsin. ininal Kart ile diğer faturaları ödeme işlemleri Birçok firma, daha hızlı işlem yapılması ve daha düşük maliyetli olması nedeniyle, fatura ödemelerini online olarak yapma imkânı sunuyor. İGDAŞ, İSKİ, EnerjiSA gibi firmalar; elektrik, doğalgaz ve su faturalarının ödemelerini online olarak alıyorlar. Elektrik, su ya da doğalgaz faturası öderken de ininal Kart kullanabilir ve işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsin. 18 yaşından küçük olsan bile, cep telefonu faturası ödeme ve TL yükleme işlemlerin de dahil olmak üzere, tüm harcamalarını ininal Kart kullanarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin. En yeni oyunlar, Espor turnuvaları, püf noktaları, ürün geliştirmeleri, ininal’in düzenlediği kampanyalar ve diğer her şey için blog sayfamızı takip edebilirsin.