14.07.2020


Türkiye’nin En Popüler Online Dizi Platformları 2020

Online dizi izleyebileceğin platformlardan hangisini seçeceğin konusunda kararsızlık yaşıyorsan, ininal olarak hazırladığımız online dizi platformları listesine göz atarak, senin için en avantajlı olan platformu seçebilirsin. Hazırlamış olduğumuz listede, online dizi platformlarının artıları kadar eksilerine de yer verdik. Bu sayede, senin için önemli olan avantajlar kadar dezavantajları da kıyaslayabilirsin.

Netflix

Dünyanın en popüler online dizi ve film izleme platformu olan Netflix, uzun süreden beri Türkiye’de de hizmet veriyor. İçerik konusunda oldukça zengin olan Netflix her yaşa ve zevke göre dizileriyle ön plana çıkıyor.

Netflix’in Artıları

Netflix’in Aylık Ücreti

Blutv

Yerli online dizi platformu olan Blutv, 2015 yılından beri faaliyet gösteriyor. Özellikle yerli yapımlara merakın varsa, online dizi izleme konusunda tercihin Blutv olabilir.

Blutv’nin Artıları

Blutv’nin Aylık Ücreti

PuhuTV

Online dizi platformları arasında bedava olması ile öne çıkan PuhuTV, televizyon kanallarında yayınlanan pek çok diziyi izlemene olanak tanır.

PuhuTV’nin Artıları

Bein Connect

Genelde futbolla ilgilenenlerin takip ettiği Bein Connect aslında dizi konusunda da zengin içeriğe sahiptir. Şu anda 100’ün üzerinde dizi Bein Connect platformunda yayınlanıyor.

Bein Connect’in Artıları

Bein Connect’in Aylık Ücreti

FOXPlay

Henüz oldukça yeni olan FOXPlay, online dizi konusunda rakiplerinin biraz gerisinde olsa da her geçen gün içerik sayısını artırıyor. Şu anda bu platformda 50’nin üzerinde yerli ve yabancı dizi var.

FOXPlay’in Artıları

Saydığımız bu platformlar dışında; D-Smart, Tivibu, Digiturk gibi daha birçok platform var fakat bu platformların hiçbiri dizi konusunda ya da kullanım kolaylığı olarak yukarıda saydıklarımız gibi olmadığından, listeye dahil etmedik. Eğer bu platformlar hakkında detaylı bilgiye ihtiyacın varsa, blog sayfamızı takip ederek ileride paylaşacağımız yazılar sayesinde gerekli bilgilere ulaşabilirsin.

Online dizi platformlarında yayınlanan dizileri izlemek istiyorsan ve hangi platforma abone olduğuna karar verdiysen, abonelik ödemelerini ininal Cüzdan ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.