ininal Kart ve Online İşlemler
Kullanım Yönergesi

Güvenlik Duyurusu:


Kimlik bilgilerini doğru girme hakkınız bittiği zaman çağrı merkezimizi aradığınızda sizlere daha hızlı yardımcı olmak için mail yada telefon yoluyla birkaç bilgi isteyebiliriz.


Kendini ininal çalışanı olarak tanıtarak tarafınızdan para göndermeniz, cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu paylaşmanız istenmez.


Tarafımızdan gönderilen e-postalar ininal.com uzantılıdır. Şirketimizden gönderilmiş gibi görünen fakat ininal.com uzantılı olmayan hiçbir mail adresine itibar etmeyiniz.


SMS ya da e-posta ile gelen linklere tıklayarak eriştiğiniz sayfalarda kişisel bilgilerinizi, şifrenizi, kart numaralarınızı ya da kart şifrelerinizi girmeyiniz.


Gönderdiğimiz e-postalar sadece bilgi amaçlıdır.


Şüpheli bir durumla karşılaştığınızda lütfen 0850 311 77 01 nolu çağrı merkezimizi arayınız.


Dolandırıcılık ve şüpheli işlemlerde yapılması gerekenler ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.


Hesap numaranızı, kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi korumanız ve gizli tutmanız gerekir. Şifrenizin üçüncü kişiler tarafından kullanılmasıyla doğabilecek zarar ve kayıplardan İninal Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. sorumlu değildir. Kullanıcı olarak sizlerin hak ve sorumluluklarınız şirketimizle imzalamış olduğunuz çerçeve sözleşme içerisinde yer almaktadır.

Bilgilendirme :


Değerli bireysel müşterimiz, sunduğumuz hizmetlerden kaynaklı olarak yaşadığınız (bireysel nitelik taşıyan, dolayısıyla ticari faaliyet kapsamına girmeyen) ihtilaf konusunda kuruluşumuza, uyuşmazlığa konu işlem veya eylemin gerçekleştiği tarihten itibaren en geç 2 yıl içerisinde yazılı başvuru gerçekleştirmiş ve bu başvurunuz, başvuru tarihinizden itibaren 20 gün içerisinde; yanıtlanmamışsa yanıt verilmesi gereken 20 günlük sürenin bitiminden itibaren, başvurunuz olumsuz yanıtlanmış veya verilen yanıtı yeterli bulmamanız halinde ise yanıt tarihinden itibaren 60 gün içerisinde Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği (“TÖDEB”) Bireysel Müşteri Hakem Heyetine İlişkin Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik uyarınca konuyla ilgili TÖDEB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvurma hakkınız bulunmaktadır.

TÖDEB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvuru formuna aşağıdaki linkten veya www.todeb.org.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Form ilgili bilgilerin doldurulması ve gerekli belgelerin yüklenmesi sonucu www.todeb.org.tr adresi üzerinden elektronik olarak iletilebilir.


https://todeb.org.tr/hakemheyetibasvuruformu/

TÖDEB Bireysel Müşteri Hakem Heyeti’ne başvuru ile ilgili tüm detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Bilgilendirme Broşürünü de inceleyebilirsiniz.

ininal İletişim Bilgileri

7/24 Müşteri Hizmetleri: 0850 311 77 01

Posta Adresi: Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Propa Plaza Apt. No: 4-6, İç Kapı No: 7 Şişli/İstanbul info@ininal.com