Dolar ve Euro Hesabı Oluşturma

Birikimini değerlendirmek veya değerini korumak için tercih edebileceğin yollardan biri de döviz işlemleridir. Döviz işlemleri yapabilmek için bir döviz hesabına sahip olman gerekiyor. ininal ile Dolar ve Euro hesabını ücretsiz oluşturabilir, döviz işlemlerini kolayca ve hiçbir işlem ücreti ödemeden yapabilirsin.

ininal Mobil Uygulama ile Döviz Yatırımı

7 gün 24 saat para transferlerini gerçekleştirebildiğin ininal Mobil Uygulama ile döviz yatırımı yapmak artık çok basit. ininal Mobil Uygulama ile ücretsiz Dolar ve Euro hesabını hızlıca oluşturabilir, günün her saati döviz alım ve satım işlemlerini kolayca yapabilirsin. Döviz yatırımlarında ininal Mobil Uygulama kullanarak döviz alım veya satım işlemlerinde herhangi bir işlem ücreti ödemezsin.

ininal Mobil Uygulama ile döviz yatırımlarını kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsin. ininal Mobil Uygulama ile döviz hesabını oluşturarak Dolar ve Euro işlemlerini yapmak için takip edeceğin adımlar şunlar:

1- ininal Mobil Uygulama anasayfasında ‘Döviz İşlemleri’ sekmesine tıkla.

2- “Döviz Hesabı Oluştur” seçeneğine tıkla.

3- Oluşturmak istediğin döviz hesabını seç.

4- Döviz hesabınla işlem yapmaya hazırsın.

Dolar ve Euro hesabını ininal Mobil Uygulama ile hemen oluştur, istediğin döviz işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştir.

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, içine yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL