Döviz Alış Satış

ininal Mobil Uygulama ile ücretsiz Dolar ve Euro hesabını kolayca oluşturabilir, güvenli alım ve satım işlemlerine hemen başlayabilirsin.

Kolayca üye olabileceğin ininal Mobil Uygulama uygulaması ile 7/24 para gönderip alabilir veya sanal kart oluşturup online alışverişlerinde kullanabilirsin. Ayrıca, daha birçok avantajı bulunan ininal Mobil Uygulama ile döviz hesabını saniyeler içerisinde oluşturabilir, kolayca Dolar ve Euro alıp satabilirsin. ininal Mobil Uygulaman ana sayfasındaki ‘Döviz İşlemleri’ sekmesinden ‘Döviz Hesabı Oluştur’ seçeneğine tıklayarak oluşturmak istediğin döviz hesabını seçebilirsin. Döviz hesabının avantajlarından faydalanarak Dolar ve Euro alış ve satış işlemlerine hemen başlayabilirsin.
Sınırlarını sen belirlersin

Sınırlarını sen belirlersin

ininal ile yapacağın döviz işlemlerinde işlem tutarlarının sınırlarını sen belirlersin. Bu sayede, hesabındaki Türk Lirası tutarından istediğin kadar döviz işlemi yapma avantajını yakalarsın. Tüm alım ve satım işlemlerini, herhangi bir işlem ücreti ödemeden gerçekleştirirsin.
7 gün 24 saat

7 gün 24 saat

ininal ile Dolar ve Euro dövizlerinin alış ve satış işlemlerini 7 gün 24 saat boyunca anlık olarak yapabilirsin. Bu sayede, herhangi bir saat sınırı olmadan döviz değerlerini anlık takip edebilir ve işlemlerini daha avantajlı kur fiyatları ile yapabilirsin.
Güvenli, anlık ve kolay

Güvenli, anlık ve kolay

Sen de döviz alış ve satış işlemlerini güvenli, anlık ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsan ininal Mobil Uygulama ile döviz hesabını hemen açabilirsin.

ininal Kart ile Tanış

Her yerde geçerli, içine yüklediğin kadar harcadığın, seni borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL