ininal Plus ile limitini artır, ininal’ına güç kat!

ininal Plus ile
limitini artır,
ininal’ına güç kat!

Limitini aylık 750 TL’den 50 bin TL’ye artırarak ininal Plus’lı olmak için tek yapman gereken ininal Cüzdan’a girmek ve 5 adımda, tamamen dijital olarak kimlik ve adres teyidini tamamlamak. Hemen ininal Plus’lı olmak için ininal Cüzdan’a gir ve aşağıdaki adımları takip et.

LİMİTİNİ ARTIRMAK İÇİN HEMEN İNDİR

ininal Plus Hesabın Avantajları

  • Para yükleme ve harcama limitin aylık 750 TL’den 50.000 TL’ye yükselir.
  • Nakit çekim limitin yıllık 300 TL’den 50.000 TL’ye yükselir.

ininal Plus’a Nasıl Geçerim?

ininal Cüzdan > Profil > Hesap Bilgileri > Limitini Artır sekmesini tıklayıp limit artırma işlemlerine başlayabilirsin. Sonrasında tek yapman gereken aşağıdaki adımları takip etmek.

1Kimliğinin
fotoğrafını çek

Doğrulama işlemi için kullanacağın kimliğin tipini seç, kimliğinin fotoğrafını çek ve yükle. Biz kimliğini kontrol ederken sen selfie çekimi ile devam et.

2Selfie
çek

Yüzünü işaretli alana yerleştir. Yüzünün net ve aydınlık bir şekilde çıktığından emin ol. Selfini başarıyla yükledikten sonra son 3 aya ait faturanı ya da ikametgah belgeni hazırla.

3Son 3 aya ait
faturanın ya da
ikametgah belgenin
fotoğrafını çek.

Adresini doğrulamak için kendi adına kesilmiş son 3 aya ait bir fatura ya da ikametgah belgeni yükle. İstediğin belgeyi fotoğrafını çekerek ya da dijital olarak yükleyebilirsin. Belgeni yükledikten sonra bir sonraki adıma geçmeye hazırsın.

4Dijital
imzanı at

Sözleşmeni hazırlayabilmemiz için ekranda çıkan formda gerekli alanları doldur. Bilgilerini kontrol et ve her şey doğruysa sözleşmeyi onayla. Dijital imzanı da atarak bu adımı tamamla.

5Sözleşmeyi imzala
ve fotoğrafını çekip
ininal Cüzdan
üzerinden yükle

5. Adıma kadar tüm adımları başarıyla tamamladıysan tebrikler başvurun alındı. Belgelerini kontrol edip limitini en geç 48 saat içerisinde artıracağız. Limit artışının kalıcı olması için imzalamış olduğun sözleşmeyi ininal Cüzdan üzerinden indirip, basman ve imzalayıp fotoğrafını en geç 2 hafta içerisinde ininal Cüzdan içerisinden yüklemen gerekiyor. Aksi durumda limitin tekrar 750 TL olacak. Sözleşmeni istersen kayıtlı e-posta adresine ya da ileteceğin başka bir e-posta adresine de gönderebiliriz.

Önemli:
ininal Plus Hesap sahibi olmak için T.C vatandaşı olmak ve 15 yaşından büyük olmak yeterlidir.