28.09.2020


Ekim Ayında Çıkacak Oyunlar

Sonbahar artık kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Havaların soğuduğu, YKS 2021 stresinin başladığı ve birçok insanın yavaş yavaş eve kapandığı bugünlerde yapımcılar büyük bir heyecanla beklenen oyunları duyurdu. Ekim için plan yapmaya henüz başlamadıysan boş vakitlerine eğlence katacak oyunlara yakından bakabilirsin. Oyunlar, alışveriş ya da harcama yapman gereken herhangi bir konuda ininal’ın yayında olduğunu da unutma. Birçok farklı noktadan bakiye yüklemene izin veren ininal; Steam, Epic Games ya da herhangi bir platformdan kolayca oyun almana yardımcı olacak. 

FIFA 2021

Oyunseverlerin heyecanla beklediği gün geldi çattı. FIFA serisinin son oyunu FIFA 2021, 9 Ekim 2020’de karşımıza çıkacak. PC, PS4 ve XBOX üzerinden yayımlanacak olan oyunda tüm statların çok daha detaylı işlendiği belirtiliyor. Buna ek olarak oyuncu görünümü ve logo gibi diğer kozmetik detaylarda da önemli bir mesafe katedilmiş. Ayrıca FIFA 2021 ile Volta adı verilen street football eklentisi de sunulacak. 

Partisans 1941

İşgal altındaki Sovyetler Birliği topraklarında geçen ve Almanlarla mücadeleyi konu alan RTS türündeki Partisans 1941, son yıllarda en çok merak uyandıran yapımlardan biri olarak görülüyor. Steam üzerinden demosu yayımlanan oyun, şimdiden birçok kullanıcının 14 Ekim 2020 tarihini iple çekmesine neden oldu. 

World of Warcraft Shadowland Genişleme Paketi

Dünyanın gelmiş geçmiş en çok oynanan oyunlarından biri olan ve hala çok büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden WoW’un Shadowlands Expension paketi ya da Türkçesiyle genişleme paketi duyuruldu. 27 Ekim 2020 tarihinde kullanıcılarla buluşacak olan paket ile 

Revendreth, Ardenweald, Maldraxxus ve Bastion gibi alanlar oyun içerisine eklenecek. Ayrıca Covenant seçebileceksin. 

Ekim 2020’de çıkacak oyunların tam listesi şöyle: 

Tüm bu oyunlara Steam, Epic Games, Origin, PS Store ya da başka bir kanaldan ulaşabilmek için öncelikle seçtiklerini sepetine eklemen gerekiyor. Daha sonra senden kart bilgilerini istenir. Bu noktada ininal Kart’ını kullanabilirsin. ininal Kart bilgilerini girdikten sonra ödeme işlemine geçeceksin. Ancak unutmaman gereken bir nokta daha var. Eğer kartını ödeme işleminden önce siteye kaydedersen gelecekte ödemelerini herhangi bir bilgi eklemeden kolayca yapabilirsin. Dilersen özel sistemlere kart bilgilerini kaydetmek yerine Masterpass’e ininal Kartı’nı kaydedebilirsin. Masterpass ile kartını bir kere kaydettikten sonra yapacağın tüm harcamalarda doğrudan kart bilgilerin ilgili ekrana yansıyor. Ayrıca güvenliğin için tüm alışverişlerinde telefonuna onay kodu geliyor.