Üyelik Oluşturma

Müzik, dizi, film, oyun, kitap ve çok daha fazlası artık çevrimiçi platformlarda yer alıyor. Her ne kadar bu platformlarda ücretsiz servis ve ürünlere yer verilse de bu servisler ve ürünlerde mutlaka süre, kalite gibi belirli kısıtlamalar veya reklamlar ile karşılaşıyoruz.

Platformların sunduğu asıl avantajlara ise abonelik planlarıyla veya ürün için belirli bir ücret ödeyerek sahip olabiliyoruz. Ödeme işlemlerini ise banka kartı, kredi kartı veya belirli yöntemleriyle yapabiliyoruz. Ön ödemeli kart bu ödeme yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

ininal Kart’a D&R, Migros, Şok Market, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve 20 binden fazla anlaşmalı satış noktasından aynı zamanda n11, Hepsiburada, Trendyol, Banabi gibi anlaşmalı online alışveriş sitelerinden sahip olabilirsiniz. ininal Kart’ınıza 75 binden fazla perakende ve ATM noktalarından bakiye yükleyebilir, bakiyenizi dünyadaki bütün fiziki ve online alışveriş noktalarında harcayabilirsiniz.

ininal Kart ile yüklediğiniz bakiye kadar harcama yaparsınız, borcu ve faizi yoktur. Alışverişlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı ile nasıl ödeme yapılıyorsa, aynı şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede, ininal Kart’ı abonelik sistemiyle çalışan ve kart bilgisi talep eden platformlarda kullanabilirsiniz. Abonelik sistemiyle çalışan ve ödemelerinde ininal Kart’ı kullanabileceğiniz birkaç platformu sizin için seçtik.

Netflix

Netflix

Netflix dizi, film, belgesel gibi birçok türde içerik servisi sunan bir çevrimiçi platformdur. Netflix üyeliği oluşturmak için uygulama veya tarayıcı üzerinden sunulan planlardan birini seçebilirsiniz. Netflix sunduğu planların özelliklerine bağlı olarak çeşitli aylık ücretler talep eder. ininal Kart ile seçtiğiniz planın ödemelerini kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Spotify

Spotify

Spotify, müzik, radyo, podcast gibi içerikleri çevrimiçi dinleyebileceğiniz bir platformdur. Bu içerikleri, Spotify üyeliği oluşturarak ve size uygun planı seçerek reklamsız, yüksek kalite ve cihazınıza indirerek çevrimdışı müzik, radyo gibi içerikleri dinleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan planı seçtikten sonra ödemelerinizi ininal Kart ile güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass, abonelik sistemi ile çalışan ve yüzlerce oyunu kütüphanesinde barındıran bir platformdur. Kütüphanedeki oyunlara Xbox sahibi olmadan da Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlardaki Xbox uygulamasıyla erişebilirsiniz. Bu platformda üyelik planları ve plan ücretleri kullandığınız cihaza göre sunuluyor. Belirlediğiniz üyelik planının ödemelerini ininal Kart ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Boodio

Youtube Premium

YouTube Premium milyonlarca video içeren YouTube’u reklamsız bir şekilde izleme özgürlüğü sağlayan bir platformdur. Youtube Premium ile kişiye özel algoritmalar, arka planda video oynatma, YouTube music gibi birçok özelliğe sınırsız erişebilirsiniz. Youtube premium planınızı seçtikten sonra ödemenizi ininal Kart ile tamamlayabilirsiniz.

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL