Üyelik Oluşturma

Müzik, dizi, film, oyun, kitap ve çok daha fazlası artık çevrimiçi platformlarda yer alıyor. Her ne kadar bu platformlarda ücretsiz servis ve ürünlere yer verilse de bu servisler ve ürünlerde mutlaka süre, kalite gibi belirli kısıtlamalar veya reklamlar ile karşılaşıyoruz.

Platformların sunduğu asıl avantajlara ise abonelik planlarıyla veya ürün için belirli bir ücret ödeyerek sahip olabiliyoruz. Ödeme işlemlerini ise banka kartı, kredi kartı veya belirli yöntemleriyle yapabiliyoruz. Ön ödemeli kart bu ödeme yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

ininal Kart’a D&R, Migros, Şok Market, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve 20 binden fazla anlaşmalı satış noktasından aynı zamanda n11, Hepsiburada, Trendyol, Banabi gibi anlaşmalı online alışveriş sitelerinden sahip olabilirsin. ininal Kart’ına 75 binden fazla perakende ve ATM noktalarından bakiye yükleyebilir, bakiyeni dünyadaki bütün fiziki ve online alışveriş noktalarında harcayabilirsin.

ininal Kart ile yüklediğin bakiye kadar harcama yaparsın, borcu ve faizi yoktur. Alışverişlerini güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Kredi kartı veya banka kartı ile nasıl ödeme yapılıyorsa, aynı şekilde ödemelerini yapabilirsin. Bu sayede, ininal Kart’ı abonelik sistemiyle çalışan ve kart bilgisi talep eden platformlarda kullanabilirsin. Abonelik sistemiyle çalışan ve ödemelerinde ininal Kart’ı kullanabileceğin birkaç platformu senin için seçtik.

Netflix

Netflix

Netflix dizi, film, belgesel gibi birçok türde içerik servisi sunan bir çevrimiçi platformdur. Netflix üyeliği oluşturmak için uygulama veya tarayıcı üzerinden sunulan planlardan birini seçebilirsin. Netflix sunduğu planların özelliklerine bağlı olarak çeşitli aylık ücretler talep eder. ininal Kart ile seçtiğin planın ödemelerini kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsin.

Spotify

Spotify

Spotify, müzik, radyo, podcast gibi içerikleri çevrimiçi dinleyebileceğin bir platformdur. Bu içerikleri, Spotify üyeliği oluşturarak ve sana uygun planı seçerek reklamsız, yüksek kalite ve cihazına indirerek çevrimdışı müzik, radyo gibi içerikleri dinleyebilirsin. İhtiyacın olan planı seçtikten sonra ödemelerini ininal Kart ile güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsin.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass, abonelik sistemi ile çalışan ve yüzlerce oyunu kütüphanesinde barındıran bir platformdur. Kütüphanedeki oyunlara Xbox sahibi olmadan da Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlardaki Xbox uygulamasıyla erişebilirsin. Bu platformda üyelik planları ve plan ücretleri kullandığın cihaza göre sunuluyor. Belirlediğin üyelik planının ödemelerini ininal Kart ile kolayca gerçekleştirebilirsin.

Boodio

Boodio

Boodio hem sesli hem de yazılı formatlarıyla kitap içeriği sunan bir çevrimiçi platformdur. Kişisel kütüphaneni oluşturabilir, okuduğun kitabı kütüphanene ekleyerek üzerine notlar alabilirsin. Ayrıca, internet erişiminin olmadığı anlarda indirdiğin kitapları çevrimdışı okumaya veya dinlemeye devam edebilirsin. Boodio üyeliğini tamamlamak için ödeme yöntemi olarak ininal Kart’ını kullanabilirsin.

ininal Kart ile Tanış

Her yerde geçerli, içine yüklediğin kadar harcadığın, seni borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL