Online Alışveriş

İnternet her geçen gün yaşam tarzlarımız ile daha da bütünleşiyor ve alışkanlıklarımızı etkiliyor.

Günümüzde internet ile şekillenen ve değişen müzik dinleme, film izleme, kitap okuma gibi alışkanlarımıza alışveriş alışkanlığımız da dahil oldu. İnternet teknolojilerinin de gelişmesiyle günümüzde gıdadan giyime, teknolojiden kozmetiğe birçok sektör e-ticaret dünyasında yer alarak hizmet vermeye başladı. Bizler de online alışveriş ile neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde karşılamaya başladık.

Güvenli Online Alışveriş Mümkün

Güvenli Online Alışveriş Mümkün

Online alışveriş ödemelerini yaparken banka bilgilerini vermekten veya kredi kartı kullanımından endişe duyuyorsan, alternatif ödeme yöntemlerini tercih edebilirsin. Sanal kart ve ön ödemeli kartlar online alışveriş için en çok önerilen ödeme yöntemleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu ödeme yöntemleri ile kredi kartıyla yapabildiğin işlemlerin neredeyse tamamını yapabilirsin. Bu ödeme yöntemleri ile sadece sahip olduğun bakiye kadar harcama yapabilir ve kredi kartı ile ortaya çıkan borç, faiz, limit aşımı gibi sorunların önüne geçebilirsin.

ininal ile Online Alışveriş

ininal ile Online Alışveriş

Online alışverişlerinde riski en aza indirmek için ihtiyacın olan sanal kart ve ön ödemeli karta ininal ile kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsin.

ininal Mobil Uygulama

ininal Mobil Uygulama

Sanal kartını oluşturma işlemini ininal Mobil Uygulaması ile herhangi bir karta ihtiyaç duymadan tek tıkla yapabilirsin. Tek yapman gereken ininal Mobil Uygulamasına giriş yaparak “Sanal Kart Oluştur” butonuna tıklamak. Ön ödemeli kart olan ininal Kart’ı ise D&R, Migros, Şok Market ve daha birçok anlaşmalı satış noktasından alabilir aynı zamanda n11, Hepsiburada, Trendyol gibi anlaşmalı online alışveriş sitelerinden sipariş edebilirsin.

Kolay ve güvenli

Kolay ve güvenli

Online alışverişlerinde ininal Kart’ı kullanabilir, alışverişini kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsin. Sen de hemen ininallı olarak güvenli online alışverişin keyfini çıkarabilir, ininal kampanyalarını takip ederek uygun fırsatlardan faydalanabilirsin.

ininal Kart ile Tanış

Her yerde geçerli, içine yüklediğin kadar harcadığın, seni borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL