Online Alışveriş

İnternet her geçen gün yaşam tarzlarımız ile daha da bütünleşiyor ve alışkanlıklarımızı etkiliyor.

Günümüzde internet ile şekillenen ve değişen müzik dinleme, film izleme, kitap okuma gibi alışkanlarımıza alışveriş alışkanlığımız da dahil oldu. İnternet teknolojilerinin de gelişmesiyle günümüzde gıdadan giyime, teknolojiden kozmetiğe birçok sektör e-ticaret dünyasında yer alarak hizmet vermeye başladı. Bizler de online alışveriş ile neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde karşılamaya başladık.

Güvenli Online Alışveriş Mümkün

Güvenli Online Alışveriş Mümkün

Online alışveriş ödemelerinizi yaparken banka bilgilerinizi vermekten veya kredi kartı kullanımından endişe duyuyorsanız, alternatif ödeme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Sanal kart ve ön ödemeli kartlar online alışveriş için en çok önerilen ödeme yöntemleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu ödeme yöntemleri ile kredi kartıyla yapabildiğiniz işlemlerin neredeyse tamamını yapabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri ile sadece sahip olduğunuz bakiye kadar harcama yapabilir ve kredi kartı ile ortaya çıkan borç, faiz, limit aşımı gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

ininal ile Online Alışveriş

ininal ile Online Alışveriş

Online alışverişlerinizde riski en aza indirmek için ihtiyacınız olan sanal kart ve ön ödemeli karta ininal ile kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

ininal Mobil Uygulama

ininal Mobil Uygulama

Sanal kartınızı oluşturma işlemini ininal Mobil Uygulaması ile herhangi bir karta ihtiyaç duymadan tek tıkla yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ininal Mobil Uygulamasına giriş yaparak “Sanal Kart Oluştur” butonuna tıklamak. Ön ödemeli kart olan ininal Kart’ı ise D&R, Migros, Şok Market ve daha birçok anlaşmalı satış noktasından alabilir aynı zamanda n11, Hepsiburada, Trendyol gibi anlaşmalı online alışveriş sitelerinden sipariş edebilirsiniz.

Kolay ve güvenli

Kolay ve güvenli

Online alışverişlerinizde ininal Kart’ı kullanabilir, alışverişinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siz de hemen ininal'lı olarak güvenli online alışverişin keyfini çıkarabilir, ininal kampanyalarını takip ederek uygun fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL