ininal Cüzdan ile 7/24 Ücretsiz Para Transferi Yapabileceğinizi Biliyor Musunuz?

ininal’ın yeni hayata geçirdiği teknoloji ile artık para transferi yaparken, günü veya saati dert etmenize gerek yok!

Türkiye’nin yeni nesil ödeme platformu ininal, Türkiye’nin ilk ve tek FaaS (fintech servis platform sağlayıcı) şirketi Birleşik Ödeme ile iş birliği yaptı. Bu sayede artık gün ve saat kısıtlaması olmadan 7/24 banka transferi (EFT/havale) işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ininal, hız kesmeden Türkiye’nin yeni nesil dijital bankası olma yolundaki çalışmalarını sürdürüyor. Her zaman en iyi ürün ve hizmetleri size getiren ininal, haftanın her günü ve günün her saati, hem de ücret ödemeden, para transferlerini istediğiniz bankaya yapabilmenizi sağlıyor.

7/24 Para Transferini Nasıl Yapabilirim?

ininal ile para göndermek ve almak çok kolay. Üstelik, mesai saatleri dışında ve hafta sonları da bunu yapmak mümkün. En güzeli de göndericinin veya alıcının farklı bankalardan birbirine para transferi yapabilmesi.

ininal Cüzdan uygulaması üzerinden, Para gönder menüsüne girebilir, Bankaya transfer seçeneğini seçtikten sonra havale veya EFT yapmak istediğiniz kişinin adını ve IBAN numarasını girebilirsiniz. İşte bu kadar basit!

Hangi Bankalara EFT Yapabilirim?

ininal kullanıcıları mesai saatleri içinde tüm bankalara gönderim yapabiliyorken mesai saatleri dışında da anlaşmalı bankalarla 7/24 para transferi yapabiliyor. Mesai saatleri dışında Akbank, Albaraka, Denizbank, Enpara, Fibabanka, Garanti Bankası, Halkbank, QNB Finansbank, Şekerbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’na gönderim yapabilirsiniz. Para gönderme talimatı gerçekleştikten sonra, en fazla 20 dakika içerisinde para transferi, göndermek istediğiniz bankanın hesabına geçiyor.

7/24 Para Transferinde Limit Ne Kadar?

ininal Cüzdan karta ihtiyaç duymadan güncel bakiyenizi ve son işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Para gönderme işlemlerinde limit standart kullanıcılar için 2.750 TL’dir. ininal Plus Hesap kullanıcılarının limiti ise 50 bin TL’ye kadar yükselebilir.

Nasıl Bir Teknoloji Kullanılıyor?

Harcama alışkanlıklarının değişimini takip eden ininal, bu ihtiyaçları görüp hızla yanıt verdi. Alışverişlerin ve para transferlerinin nakit yerine dijitale dönüştüğü böyle bir zamanda, yeni hizmetini hayata geçirdi. ininal, kullanıcılarının istediği zaman istediği bankaya, ücret ödemeden para gönderebilmesi için akıllı ödeme teknolojileri alanında önde gelen Birleşik Ödeme ile işbirliği yaptı. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir zaman kısıtı ile karşılaşmadan transfer işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Birleşik Ödeme’nin 2015 yılından bu yana sektörde çığır açan Nöbetçi Transfer hizmeti birçok kurumun online altyapısını oluşturuyor ve bankalar arası 7/24 transfere olanak sağlıyor. Şimdi de Türkiye’nin en fazla banka iş birlikteliğine sahip fintech şirketi olan Birleşik Ödeme, Fintech-as-a-Service (FaaS) vizyonunu, ininal ile birleştiriyor. İki şirketin bu birlikteliği sonucunda ortaya çıkan proje, ininal kart ve ininal Cüzdan kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak.

Artık siz de acaba saat kaç, bugün günlerden ne diye hiç düşünmeden para gönderebilir veya alabilirsiniz. ininal Cüzdan’ı indirmek ve üye olmak sadece saniyeler sürüyor. Kartınızı ekleyip anında para yükleyebilirsiniz. ininal Cüzdan uygulaması ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde oyun harcamalarınızı ve fatura ödemelerinizi karta ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet edip, hem kazanabilir hem de arkadaşlarınıza kazandırabilirsiniz.

Her yerde geçerli, çipli ve temassız özelliği bulunan ininal Kart’ı almak için, D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve birçok anlaşmalı satış noktasına gidebilirsiniz. Kartınızın kapınıza kadar gelmesini istiyorsanız, n11, Hepsiburada ve diğer anlaşmalı online alışveriş sitelerinden hem de kargo ücreti olmadan kolayca alabilirsiniz.

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, içine yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL