Hakkımızda

ininal, Türkiye’nin ve bölgenin lider yeni nesil ödeme platformu olma misyonu ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kurulmuştur. ininal; MasterCard, Paypal, Migros, PTT, D&R, Teknosa, Bimeks ve Vatan Bilgisayar gibi birçok büyük ve kurumsal firmayla yaptığımız ortak çalışmalarla, Türkiye çapında milyonlarca kişiye hizmet etmektedir.

Bireysel finansal hizmetler

     
  • ininal, 10.000’den fazla noktada (Migros, Bimeks, D&R, Teknosa, seçkin gazete bayiileri, Vatan Bilgisayar ve PTT) MasterCard ön ödemeli kartı ve ininal mobil cüzdan uygulamasını tüketicilere sunmaktadır.
  • ininal kullanıcıları, hesaplarına veya kartlarına 10.000’den fazla perakende ve ATM noktalarından bakiye yükleyebilir ve yükledikleri bakiyeleri dünyadaki bütün fiziki ve sanal alışveriş noktalarında harcayabilir.
  • ininal kullanıcıları, ininal online işlemler ve ininal mobil cüzdan üzerinden, tüm ihtiyaç duydukları hizmetlere erişebilirler.

Kurumsal finansal hizmetler

  • ininal, kurumsal müşterilerine özel platformlar geliştirmekte ve ortak markalı kartlar sunmaktadır.
  • ininal, ödeme platformu ve kartları ile, kurumsal müşterilerine toplu ödeme ve masraf takip sistemi sunmaktadır. Ayrıca son kullanıcılarına kampanyalar ve sadakat programları sağlayarak yeni müşteri kazanımını arttırmaktadır. 

ininal, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetlenen bir elektronik para kuruluşudur.