STANDART HESAP

Kullanıcılarımız ininal uygulamasına kaydolup T.C. kimlik numaralarını hesaplarına tanımladıklarında Standart Hesap statüsünde olacaklardır.
Standart Hesabın bakiye üst limiti 2.750 TL ve aylık bakiye yükleme limiti 2.750 TL’dir. Yıllık nakit çekim limiti ise 1.000 TL’dir.
*Diğer ininal kullanıcılarına veya banka hesaplarına para transferi yapılabilmesi için ininal Plus hesap statüsüne sahip olunması gerekmektedir.

ininal PLUS

Standart hesaba sahip olan kullanıcılarımız, yüksek limitler, özgürce para transferi, IBAN ile para yükleme gibi birçok özelliği kullanabilmek için ininal uygulamamız üzerinden kolayca ininal Plus statüsüne geçebilirler.
ininal Plus hesabın bakiye üst limiti, aylık yükleme limiti ve yıllık nakit çekim limiti 500.000 TL’dir.
Kullanıcılarımız ininal Plus’ın ayrıcalıklı dünyasına katılarak, sınırlara takılmadan ininal uygulaması üzerinden tüm işlemlerini özgürce gerçekleştirebilirler.
Nasıl ininal Plus’lı olabileceğinizi detaylı öğrenmek için ininal Plus sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
*ininal Plus hesabına sahip olmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

ininal PRIVATE

ininal Plus hesaba sahip olan kullanıcılarımız, bakiye limitlerini %90 oranında kullandıklarında, ininal uygulaması üzerinden tek tıkla ininal Private sahibi olabilirler.
ininal Private hesabın bakiye üst limiti, aylık yükleme limiti ve yıllık nakit çekim limiti 1 Milyon TL ’dir. Ayrıca ininal Private kullanıcılarımız, diğer ininal’lılardan para aldıklarında daha düşük komisyon avantajına sahip olurlar.
ininal Private hesaba sahip olmak için, ininal Plus kullanıcılarının limitlerinin %90’ını doldurduklarında, ininal uygulaması üzerinde “Diğer” menüsüne ilerleyip “Onayla” butonuna tıklamaları yeterlidir. Kullanıcıların statüleri otomatik olarak ininal Private hesaba yükselecektir.

ininal SİLVER

ininal Plus hesaba sahip olan kullanıcılarımız, bakiye limitlerini %90 oranında kullandıklarında, ininal uygulaması üzerinden tek tıkla ininal Private sahibi olabilirler.
İninal Silver hesabın bakiye üst limiti, aylık yükleme limiti ve yıllık nakit çekim limiti 2 Milyon TL ’dir. Ayrıca ininal Silver kullanıcılarımız, diğer ininal’lılardan para aldıklarında daha düşük komisyon avantajına sahip olurlar.
Silver Hesaba sahip olmak için, ininal Private kullanıcılarının limitlerinin %90’ını doldurduklarında, ininal uygulaması üzerinde “Diğer” menüsüne ilerleyip “Onayla” butonuna tıklamaları yeterlidir. Kullanıcıların statüleri otomatik olarak ininal Silver’a yükselecektir.

Genç ininal

13-18 yaş arası gençlerin anonim kartlarını kişiselleştirebilmeleri ve ininal hesabına sahip olabilmeleri için Genç ininal hesabına kayıt olmaları gerekmektedir.
Veli/Vasi izniyle açılabilen Genç ininal ile 18 yaşından küçükler de ininal’ın avantajlı dünyasından yararlanabilecektir. Veli/Vasi’sine bağlı hesabıyla birlikte genç ininal’lılar, finans teknolojilerinin kolaylıklarıyla tanışabilecektir.
Genç ininal hesabın bakiye üst limiti 2.750 TL ve aylık bakiye yükleme limiti 2.750 TL’dir. Yıllık nakit çekim limiti ise 1.000 TL’dir.
Genç ininal kullanıcılarımız, uygulama üzerinden ödemelerini gerçekleştirebilir, dijital kodlar satın alabilir ve Havale/EFT ile hesaplarına para yükleyebilirler.
Nasıl Genç ininal’lı olabileceğinizi detaylı öğrenmek için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Global ininal

Tüm yabancı uyruklu kullanıcılar Global hesap statüsüne dahildir. Global hesap statüsündeki kullanıcıların limitleri diğer hesap türleri ile aynıdır. Global hesaplara özel ücretlendirmeleri incelemek için “Ücretler ve Limitler” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL