Online Oyun

ininal, şimdi online oyunlarda yapacağın alışverişlerde de seninle! ininal ile Online Oyunları Keşfet

Günümüzde internet üzerinde pek çok türde yüzlerce online oyun yer alıyor. Yediden yetmişe herkes ilgisini çeken, zevklerine uygun bir online oyuna bularak oynayabiliyor. Günümüzde, online oyunlar sadece bir oyundan fazlasını ifade ediyor. Online oyunlar artık insanların hem sosyalleştiği hem de mücadele verdiği bir ortam olarak görülüyor. Ülkeler ve dünya çapında düzenlenen özel turnuvalar, yarışmalar ve etkinlikler ile online oyunlara olan ilgi de git gide artıyor.

İnternet üzerinde yapacağın tüm online ödeme işlemlerini kolay ve güvenli bir şekilde yapmanı sağlayan ininal, şimdi online oyunlarda yapacağın alışverişlerde de seninle! ininal Mobil Uygulaması üzerinden sadece birkaç saniye içerisinde oluşturabileceğin ininal hesabın ile oyun ve oyun içi ürün alışverişlerini hızlı bir şekilde yapabilirsin. Ayrıca, ininal ile yapacağın online oyun alışverişlerinde ininal kampanyalarını takip ederek fırsatlar yakalayabilirsin.

ininal Mobil Uygulaması ile tüm online oyun alışverişlerini yapabilir, uygulama üzerinden dünya çapında popüler oyunlara ait oyun içi ürünlere ve oyun platformlarına erişebilirsin. Tek yapman gereken ininal Mobil Uygulamasına giriş yaparak “Ödeme Yap” sekmesinden “Oyun Kodu” seçeneğine tıklayarak alışveriş yapmak istediğin oyunu veya oyun platformunu seçmek. ininal Mobil Uygulaması üzerinden doğrudan ulaşabileceğin online oyunlardan öne çıkanlar şunlardır:

VALORANT

Valorant

VALORANT, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan takım tabanlı bir FPS (birinci şahıs nişancı) video oyunudur. Çeşitli oyun modu seçenekleri bulunan VALORANT oyuncuların ilgisini karakter özellikleriyle çekiyor. Valorant, oyuncuların kişisel yetenekleri ve stratejilerine göre tercih edebilecekleri farklı özel yeteneklere sahip karakter seçenekleri sunuyor. Tamamen ücretsiz oynanabilen bu oyunda VALORANT Battle Pass veya oyun içi kozmetik ürünlere VALORANT Points (VP) ile sahip olabiliyorsun.

LEAGUE OF LEGENDS

League of Legends

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir diğer online oyun olan League of Legends takım tabanlı bir strateji oyunudur. Oyunda farklı özellik ve yeteneğe sahip 140’tan fazla karakterin arasından seçim yapan beşer oyuncudan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanları ve oyun modlarında mücadele ediyor. League of Legends oynaması tamamen ücretsiz olsa da kostüm, belirli gelişim kartları gibi oyun içi ürünleri satın almak için Riot Points (RP) kullanılıyor.

ZULA

Zula

Madbyte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan Zula, Türkiye’nin ilk devasa online FPS oyunudur. Zula sahip olduğu oyun modları, haritalar ve karakterler ile oyunculara keyifli ve zengin bir oyun deneyimi sunuyor. Zula ücretsiz bir online olarak oyuncularla buluşuyor. Oyun içerisinde silah, ekipman, sandık gibi ürünleri satın almak için Zula Altını (ZA) kullanılıyor.

PUBG MOBILE

PUBG Mobile

PUBG Mobile, yüz oyuncu arasında savaşarak hayatta kalmaya çalışılan klasik PUBG deneyimini mobil platformda sürdüren bir online oyundur. PUBG Mobile oyununda takım olarak veya tek başına mücadele verebilirsin. Tek amacın uçaktan atlayarak iniş yaptığın adada hayatta kalmaya çalışmak. Telefon veya tabletinde ücretsiz olarak oynayabileceğin PUBG Mobile oyununda yeni özellik ve ekstra avantaj sağlayan paketleri, geliştirmeleri Unknown Cash (UC) ile alabiliyorsun.

ininal Kart ile Tanış

Her yerde geçerli, içine yüklediğin kadar harcadığın, seni borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL