Yasal Uyarı

Sayın kullanıcımız;

İninal tarafından sunulan Hizmetler yalnızca İninal hesabı bulunan kişiler tarafından kullanılabilir. Kullanıcılarımız İninal hesap şifrelerini üçüncü şahıslara veremez, hesaplarını üçüncü şahıslara kullandıramaz.

Kullanıcı tarafından bir başka kişi adına ya da hesabına hareket edenler, 5549 Sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun’un 15. Maddesi’ne uygun olarak, hesabına işlem yapılan gerçek yada tüzel kişinin kimlik bilgilerini derhal ve yazılı olarak İninal’a bildirilir.

İninal hesaplarını başka kişilere kiralayanlar veya hesaplarını üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına izin verenler, başkası adına hareket ettikleri halde bunu İninal’a bildirmeyenler 5549 Sayılı Kanun'un 15. Maddesi'ni ihlal etmiş olacaklarından haklarında altı aydan bir yıla kadar hapis veya 5000 güne kadar adli para cezasıyla cezalandırılabilir. Başkası adına işlem yapıldığının beyan edilmediği durumlarda, İninal tarafından kendi nam ve hesabınıza işlem yaptığınız kabul edilir.

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL