Fatura Ödeme

Fatura ödemelerinizi evden çıkmadan online ödeme yöntemleriyle yapmak için banka kartı veya kredi kartı kullanmak zorunda değilsiniz.

Sizin için daha kolay, ekonomik ve güvenli olan ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Online alışveriş, 7/24 para transferi gibi yenilikçi finansal çözümler sunan ininal Mobil Uygulama ile fatura ödeme işlemlerinizi ücretsiz ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Fatura Ödemede ininal Kolaylığı
Fatura Ödemede ininal Kolaylığı
ininal Mobil Uygulama ile tüm ödeme işlemlerinde olduğu gibi fatura ödemelerinizi de 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Havale veya EFT ile ininal hesabınıza ücretsiz bakiye yükleyebilir, faturalarınızı karta ihtiyaç duymadan ödeyebilirsiniz.
ininal Mobil Uygulama ile 300’den fazla kurumun fatura ödemesini ücretsiz yapabilirsiniz. Ödeyebileceğiniz fatura seçeneklerinin tamamını ininal Mobil uygulaması ana sayfasında yer alan ‘Ödeme’ sekmesinde bulabilirsiniz.
Tüm fatura ödemelerini güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan ininal Mobil Uygulamasını hemen indirebilir, saniyeler içinde üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Böylece, ininal Mobil Uygulama’nın sunduğu diğer finansal çözümleri de anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
ininal ile Fatura Öde
ininal ile Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?
ininal Mobil Uygulama ile fatura ödeme işlemlerinizi sadece birkaç adımda tamamlayabilirsiniz:
1. ininal Mobil Uygulama’dan ‘Ödeme’ sekmesine tıklayarak fatura türünü ve sonrasında kurumunuzu seçin.
2. Fatura Bilgileri sayfasında seçtiğiniz kurum adını kontrol ederek abone numaranızı yazın.
3. Fatura Bilgileri sayfasında faturalarınızı, fatura tutarlarını ve son ödeme tarihlerini kontrol edin.
4. Ödeme Detayları sayfasında ise ödeme yapmak istediğiniz ininal Kart’ınızı seçin ve ödeme işleminizi tamamlayın.

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL