Fatura Ödeme

Fatura ödemelerini evden çıkmadan online ödeme yöntemleriyle yapmak için banka kartı veya kredi kartı kullanmak zorunda değilsin.

Senin için daha kolay, ekonomik ve güvenli olan ödeme yöntemlerini kullanabilirsin. Online alışveriş, 7/24 para transferi gibi yenilikçi finansal çözümler sunan ininal Mobil Uygulama ile fatura ödeme işlemlerini ücretsiz ve güvenli bir şekilde yapabilirsin.
Fatura Ödemede ininal Kolaylığı
Fatura Ödemede ininal Kolaylığı
ininal Mobil Uygulama ile tüm ödeme işlemlerinde olduğu gibi fatura ödemelerini de 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsin. Havale veya EFT ile ininal hesabına ücretsiz bakiye yükleyebilir, faturalarını karta ihtiyaç duymadan ödeyebilirsin.
ininal Mobil Uygulama ile 300’den fazla kurumun fatura ödemesini ücretsiz yapabilirsin. Ödeyebileceğin fatura seçeneklerinin tamamını ininal Mobil uygulaması ana sayfasında yer alan ‘Ödeme Yap’ sekmesinde bulabilirsin.
Tüm fatura ödemelerini güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ihtiyacın olan ininal Mobil Uygulamasını hemen indirebilir, saniyeler içinde üyeliğini oluşturabilirsin. Böylece, ininal Mobil Uygulama’nın sunduğu diğer finansal çözümleri de anında kullanmaya başlayabilirsin.
ininal ile Fatura Öde
ininal ile Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?
ininal Mobil Uygulama ile fatura ödeme işlemlerini sadece birkaç adımda tamamlayabilirsin:
1. ininal Mobil Uygulama’dan ‘Ödeme Yap’ sekmesine tıklayarak fatura türünü ve sonrasında kurumunu seç.
2. Fatura Bilgileri sayfasında seçtiğin kurum adını kontrol ederek abone numaranı yaz.
3. Ödeme Bilgileri sayfasında faturalarını, fatura tutarlarını ve son ödeme tarihlerini kontrol et.
4. Fatura Özeti sayfasında ise ödeme yapmak istediğin ininal Kart’ını seç ve ödeme işlemini tamamla.

ininal Kart ile Tanış

Her yerde geçerli, içine yüklediğin kadar harcadığın, seni borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL