ininal Kurumsal Hizmetler

Finansal işlemlerinizde ininal’ın yüksek teknolojisinden yararlanın.

ininal sadece ürün ya da hizmetlerinizin bireysel kullanıcılar tarafından satın alınmasını sağlamaz. Buna ek olarak sanal POS, müşteri kartları ya da ininal APi ile finansal altyapı sunar. Böylece finansal işlemlerinizde, ininal’ın sunduğu yüksek teknolojiden yararlanabilirsiniz.

ininal APi

Sizi yüksek maliyetlerden kurtaran ininal APi ile tanışın.

Kullanıcılarınız, çalışanlarınız ya da firmanız için sunabileceğiniz birçok bankacılık hizmeti halihazırda var. Ancak bunları sisteminize entegre etmeniz ya da araştırma ve geliştirmesini yaparak uyarlamanız bir hayli maliyetli bir süreç. ininal APi ise hem sizi yüksek yatırım ve operasyon maliyetlerinden kurtarır hem de risklerinizi üstlenir. Kısacası maliyet ve riskten kurtulmanın en kolay yolu, ininal APi’larıdır. Sinemia ve BiTaksi gibi sizinle aynı sorunları yaşayıp çözüm olarak ininal APi’ını tercih eden markaların hikayelerine hemen bakabilirsiniz.

Detayları İncele

Ortak Markalı Kartlar

ininal ile müşterilerinize kolaylıklar sağlayın.

Az maliyetle toplu ödeme çözümleri sunmak, sadakat programları ile müşterilerinize kampanyalar üretmek ya da yine müşterileriniz için ödeme kolaylıkları sağlamak için ininal, doğru adrestir. AVM’ler, E-Spor kulüpleri ve sigorta şirketleri için sunduğumuz çözümlere yakından bakın.

Detayları İncele

Sanal Pos

Sanal Pos

Websiteniz üzerinden yüz binlerce kişiye ulaşın. ininal ile sanal POS anlaşması yapıp web siteniz üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Böylece hem çok sayıda müşteriye ulaşmış hem de kolay satış yapmış olursunuz. Müşteri kitlenizi artırmak için yararlanabileceğiniz sanal POS hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgileri hemen inceleyebilirsiniz.

Detayları İncele

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL