E-pin Satın Alma

Çevrimiçi oyun platformlarına ve bilgisayar, konsol, mobil oyunlara olan ilginin her geçen gün artması ile hayatımıza birçok yeni kavram giriyor.

Bu kavramlardan birisi olan e-pin (Electronic Personal Identification Number) dünya çapında kullanılan şifreli bir ödeme sistemidir. Genellikle oyun ve oyun içi içerikler için kullanılan e-pinler oyunu yayınlayan firmalar tarafından üretilir. Güvenli bir sistem olan e-pinlerin satın alma işlemlerini de güvenli bir şekilde gerçekleştirmek oldukça önemli. E-pinlere kolay ve güvenli bir şekilde ininal Mobil Uygulama ile sahip olabilirsiniz. ininal Mobil Uygulama arayüzünde yer alan “Ödeme” sekmesindeki “Oyun Kodu” seçeneğine tıklayarak platform ve oyunlara ait e-pinlere anında ulaşabilirsiniz.

E-pin Nedir?
E-pin Nedir?

Harf ve sayılar içeren e-pin kodları genellikle 8, 12 veya 16 haneden oluşur. Güvenli bir ödeme sistemi olan e-pinleri online oyunlarda rakiplerinizin önüne geçmek, belirli avantajları yakalamak, özel ödüllere sahip olmak için kullanabilirsiniz. Oyun içi sezonluk, aylık, yıllık paketlere veya oyun içi özel sistemlere e-pin ile sahip olabilirsiniz. Steam, Xbox, Google Play, Apple Store gibi online oyunların yer aldığı platformlar için de e-pin kodları ile bakiye yükleyebilir veya abonelikler alabilirsiniz.

E-pin Nasıl Kullanılır?
E-pin Nasıl Kullanılır?

Satın aldığınız e-pinlerin kullanımı sisteme bağlı olarak farklılık gösteriyor. Eğer oyun içi içeriğe yönelik bir e-pine sahipseniz mağaza veya hesabınızın yer aldığı sayfa üzerinden e-pini aktive edebilirsiniz. Oyun platformları için aldığınız e-pinleri ise genellikle platformdaki cüzdan, ödemeler, abonelikler veya hesap bölümlerinden etkinleştirebilirsiniz.

E-pin Nerede Kullanılır?
E-pin Nerede Kullanılır?

Özel eşya, paket, kozmetik gibi oyun içi içeriklere sahip olan oyunların neredeyse tamamında veya platformlarda yer alan oyunlarda kullanabilirsiniz. E-pin kullanabileceğiniz oyun ve platformlardan bazıları şunlardır.

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL