Hepsiburada’da 150 TL harcamaya 20 TL indirim!

ininal Kart’la Hepsiburada’da 150 TL ve üzeri harcamana anında 20 TL indirim!

Kampanya Koşulları:

 • 17-18 Nisan 2021 tarihleri arasında ( bu tarihler dahil) tek seferde ininal Visa Kart’la yapılacak 150 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) hepsiburada.com da yapılan elektronik hariç alışverişlerde geçerli 20 TL indirim uygulanacaktır.
 • 20 TL indirim, sipariş özeti sayfasında ininal Visa Kart bilgileri girildiğinde yansıyacaktır.
 • Kampanyadan ininal Visa Kart’lar faydalanabilir.
 • Kampanya hepsiburada.com ve Hepsiburada uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki kategorilerden KDV dahil, hediye çeki,kargo bedeli hariç 150 TL ve üzeri sepet oluşturulduğunda, ininal Visa Kart bilgileri girildikten sonra 20 TL indirim ödeme adımında sipariş özeti sayfasında otomatik düşecektir.
 • Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.
 • Elektronik kategorisinde yer alan ürünler ile birlikte kampanyaya dahil olmayan ürünlerin detayı aşağıda belirtilmiştir.
 • Kampanya altın (https://www.hepsiburada.com/kulce-ziynet-cumhuriyet-altinlari-c-530175 ve https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar adreslerinde bulunan tüm ürünler), takı mücevher kategorisinde bulunan (https://www.hepsiburada.com/taki-mucevher-modelleri-c-16032929) tüm chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, Hediye kartları (https://www.hepsiburada.com/hediye-kartlari-c-80755018 adresinde bulunan tüm ürünler), oyun pinleri (https://www.hepsiburada.com/oyun-pinleri-c-80755000 adresinde bulunan tüm ürünler), dijital oyunlar (https://www.hepsiburada.com/dijital-oyunlar-c-80755001 adresinde bulunan tüm ürünler), online lisans (https://www.hepsiburada.com/online-lisans-c-80755008 adresinde bulunan tüm ürünler), akaryakıt ve oto paketleri (https://www.hepsiburada.com/akaryakit-ve-oto-paketleri-c-80785004 adresinde bulunan tüm ürünler), dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar adresindeki tüm ürünler), Starbucks hediye kartları (https://www.hepsiburada.com/starbucks/on-odemeli-kart-c-80327167) , yurt dışından ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler) ve kampanya kapsamı dışındaki ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler adresindeki tüm ürünler), Kampanya Ramazan Dayanışma Paketi ve Erzak Kolisi (https://www.hepsiburada.com/ramazan-dayanisma-paketi-p-ZYHBKIZILAY ve https://www.hepsiburada.com/hepsiburada-erzak-kolisi-p-HBV00000BGUYG adreslerinde bulunan) ürünlerde ve elektronik kategorisi ürün alışverişlerinde geçerli değildir.
 • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan 20 TL indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
 • Kampanya 30.000 kişi ile sınırlıdır. 30.000 kişiye ulaşıldığında kampanya, kampanya bitiş tarihi beklenmeksizin sona erecektir.
 • Kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.
 • D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. ve İninal Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • ininal Kart
  ile Tanış

  Her yerde geçerli, içine yüklediğin kadar harcadığın, seni borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

  KAYIT OL