ininal APi

Tüm sorunlara çözümü ininal APi ile üretin.

ininal APi

Tüm sorunlara çözümü
ininal APi ile üretin.

ininal APi servisleri, temel bankacılık hizmetleri ya da sadakat sistemi gibi birçok farklı alana kolayca entegre edilebilir. Çalışanlarınıza özel geliştirilen firma kartları ile prim ödeyebilir ya da sanal kart oluşturabilmenizi sağlayan ininal APi ile tüm sorunlar için cevap üretebilirsiniz.

KAYIT OL

APi Nedir?

Uygulama Programlama Arayüzü’nün

APi Nedir?

Uygulama Programlama Arayüzü’nün kısa bir özeti.

Application Programming Interface sözcüklerinin baş harflerinin birleştirilmesi ile ortaya çıkan APi, Uygulama Programlama Arayüzü olarak Türkçede de geçiyor. APi temel olarak, bir uygulama ya da yazılıma ait yetenekleri, başka bir uygulama ya da yazılımda kullanmanızı sağlayan arayüzdür. APi sayesinde belirlenen herhangi bir özellik setini kullanabilir, uygulama geliştirebilir ya da mevcut uygulamanıza yeni bir özellik ekleyebilirsiniz.

ininal APi Ne Gibi Avantajlar Sunar?

ininal APi Ne Gibi Avantajlar Sunar?

ininal APi, geliştiriciler tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Bunun için sadece hesap açılması gerekir. Ayrıca ininal, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından denetlendiği için tüm verileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. Yani hem ücretsiz hem de güvenli bir şekilde uygulamanız ya da yazılımınız için çözüm ve geliştirmeler yapabilirsiniz.

ininal APi ile Neler Yapılabilir?

İhtiyacınıza uygun bir APi ile hemen hemen her şeyi yapmanız mümkün.

ininal, finansal çözümler sunan bir kuruluş olduğu için ininal APi’da temel bankacılık hizmetleri konusunda size yardımcı olur. Bu anlamda bankacılık ile ilgili yapabileceğiniz hemen hemen her şey için ininal APi’ı kullanabilirsiniz. Şirketinize entegre edebileceğiniz hizmetler ise şöyle:

ininal Kart
ile Tanış

Her yerde geçerli, içine yüklediğin kadar harcadığın, seni borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL