23.06.2020


Steam 2020 Yaz İndirimleri Başlıyor

Her yıl olduğu gibi Steam’in büyük yaz indirimi 25 Haziran 2020 tarihinde başlıyor. Bu dönemde %90’lara varan indirimler ile karşılaşacağın için biraz şaşırabilirsin. Tabii ki her şey bununla sınırlı değil. ininal’ın geleneksel kampanyası Epic Haziran başlıyor ve böylece Steam Yaz İndirimleri kapsamında aldığın oyunlar çok daha ucuza geliyor.

Steam 2020 Yaz İndirimlerinde Hangi Oyunlar Alınır?

2020 Steam yaz indirimlerinde karşına çok sayıda oyunun çıkacak. Tabii ki hepsini satın almak istediğinin farkındayız. Ancak hala Steam istek listende eksik oyun varsa dikkat edebileceğin bazı seçenekler şöyle:

Epic Haziran ile İlgili Bilmen Gerekenler

Epic Haziran indirimleri 25 Haziran 2020 ile 9 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli. Bu nedenle elini çabuk tutman gerekiyor. Buna ek olarak herkes sadece bir kere kampanyadan faydalanabiliyor ve 40 TL’lik alışveriş için 10 TL’lik ekstra bakiye hediyesi veriliyor. Kısacası tüm bu süreci iyi takip etmeli ve en iyi oyunları gözüne kestirip hızlıca bakiyeni harcamalısın.

Epic Haziran ve Steam İndirimlerinden Aynı Anda Nasıl Yararlanılıyor?

Beğendiğin oyunları sepetine ekledikten sonra oyunu sen oynayacaksan, “Kendim için satın almak istiyorum.” seçeneğini tıklaman gerekiyor. Daha sonra ininal Kart bilgilerini, adresini ve diğer bilgilerini eksiksiz girip “Ödeme yap” demen yeterli. Ayrıca ininal Kartı’nı bu esnada kaydedip daha sonra yapacağın harcamalarda ödeme işlemini kolayca halledebilirsin. Eğer oyunu bir arkadaşına hediye edeceksen, “Hediye olarak satın al” demen gerekiyor. Daha sonra karşına bir ekran ve Steam üzerinden arkadaşlarının profili gösteriliyor. Burada dilediğin arkadaşını seçip oyunu satın alma işlemine geçebilirsin. Tıpkı kendin için alıyormuşsun gibi kişisel bilgilerini ve ininal Kart bilgilerini girmen satın alma işlemini tamamlamana yetecek. Epic Haziran ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.