Eve Sipariş Verebileceğin En İyi 10 Uygulama | ininal | ininal

Eve Sipariş Verebileceğin En İyi 10 Uygulama | ininal

ininal olarak bu yazımızda, haklı popülerliğe sahip en iyi 10 eve sipariş uygulamasını içeren bir liste hazırladık.
Teknolojinin nimetlerinden her alanda yararlanmaya başladığımız bir dönemdeyiz. Ortaya çıkış ve gelişme nedeni “insan hayatını kolaylaştırmak” olan uygulama türlerinden bir tanesi olan “Eve sipariş uygulaması” özellikle Corona virüsü nedeniyle evlerimize kapandığımız bu dönemde daha da öne çıktı. ininal olarak bu yazımızda, haklı popülerliğe sahip en iyi 10 eve sipariş uygulamasını içeren bir liste hazırladık. Yemek ya da market alışverişlerini, listemizde yer alan uygulamalardan herhangi birini kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

YemekSepeti & Banabi: Yıllardır online yemek siparişi konusunda liderlik koltuğunda oturan ve bu koltuğu başkalarına kaptırmamak için de kalitesini koruyan Yemek Sepeti, kullanışlı uygulaması ve şeffaf yapıya sahip yorum sistemi ile, acıkan herkesin imdadına yetişiyor. Yemek Sepeti, pazardaki gücü sayesinde gerçekleştirdiği çeşitli kampanyalarla çoğu zaman en düşük fiyatlı menüleri kullanıcılarına sunabiliyor. Ayrıca Banabi isimli yeni çıkardığı market uygulaması ile evin acil ihtiyaçlarını veya oyunun yanında iyi gidecek içeceklerini dakikalar içinde kapına 7/24 getiriyor.

  • Getir: Şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’de hizmet veren Getir uygulaması, 1.000’den fazla ürünü kapına kadar getiriyor.
  • Migros Hemen: Yıllardır Migros Sanal Market uygulaması ile Türkiye’nin birçok noktasında market siparişlerini kapıya kadar getiren Migros, Migros Hemen uygulaması ile hızlı teslimat imkânı da sağlamaya başladı.
  • Tıkla Gelsin: Burger King ve Popeyes gibi markaların Türkiye operasyonlarını yürüten Tab Gıda tarafından geliştirilen Tıkla Gelsin uygulaması ile, Tab Gıda çatısı altında yer alan restoranlardan yemek siparişlerini verebilirsin.
  • Getiryemek: Yemek Sepeti’ne alternatif olabilecek bir uygulama olan Getiryemek, günden güne artan popülaritesi ve kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor.
  • Fiyuu: İlginç bir yemek sipariş uygulaması olan Fiyuu ile ister kendin sipariş oluşturabilir, istersen de yemek tercihini uygulamaya bırakıp, kaderine razı olabilirsin. Fiyuu uygulaması şu anda sadece İstanbul ve Adana illerinde hizmet veriyor.
  • Yettim: Yemek siparişi vermek için kullanabileceğin bir diğer uygulama olarak dikkat çeken Yettim, şimdilik İstanbul, Ankara ve Eskişehir’de hizmet veriyor. Yavaş ama dikkatli adımlarla ilerleyen uygulama, bu üç şehirde yaşayanlar için yemek siparişi verme konusunda iyi bir alternatif oluşturuyor.
  • Yemekumbara: Şimdilik Afyon, Ankara, Eskişehir ve Konya olmak üzere, 4 şehirde kullanılabilen uygulama ile birçok restorandan yemek siparişi vermek mümkün.
  • Bisu: Diğer tüm uygulamalardan farklı olarak Bisu sadece su teslimatı konusunda uzmanlaşmış. Yani, eğer tek ihtiyacın bir damacana su ise, tercihin Bisu olmalı.
  • istegelsin: Hizmet vermeye İstanbul ile başlayıp, Kocaeli ve Ankara ile devam eden istegelsin, market alışverişlerini internet üzerinden yapmanı sağlıyor. Düzenlediği çeşitli indirim kampanyaları ile dikkat çeken istegelsin 400 binin üzerinde aktif müşteriye sahip ve bu sayı her geçen gün artıyor.

Dışarıya çıkmadan, sadece birkaç tıklama ile neredeyse her ihtiyacını artık internetten karşılayabilirsin. Ödemelerini de ininal Kart ile kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

ininal Kart
ile Tanış

Her yerde geçerli, içine yüklediğin kadar harcadığın, seni borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.
KAYIT OL