ininal Visa Kart ile yapacağınız yıllık dijital abonelik ücreti harcamanıza anında 40 TL indirim!

Kampanya 15 Ağustos 2022 – 13 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Koşulları:

· Kampanya 15 Ağustos 2022 – 13 Temmuz 2023 tarihleri arasında Visa Kart (Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli Kartlar) ile hbrturkiye.com üzerinden yapılan yıllık dijital abonelik ücreti için geçerlidir.

· Kampanya kapsamında uygulanacak olan indirim ödemeniz sırasında Visa Kartı bilgilerinizi girdikten sonra anında uygulanacaktır. Ödemeniz indirimli tutar üzerinden gerçekleşecektir.

· Kampanya sadece dijital bireysel ve kurumsal abonelik alımlarında geçerlidir. Bir müşteri kampanya boyunca sadece bir kez indirimden faydalanabilir. Kurumsal abonelik satın alımlarında indirim sadece bir adet abonelik için uygulanacaktır.

· iOS platformlarında bulunan mobil uygulamamız üzerinden yapılan abonelik harcamaları kampanyaya dahil değildir.

· Visa kampanyası farklı indirim veya promosyonlarla aynı anda kullanılamaz.

· ininal’ın avantajlı kampanyalarından yararlanabilmek için kartınızın ininal hesabınıza tanımlı ve kişiselleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Abonelik satın alımı sonrasında iptal etmeniz durumunda ödenen abonelik ücreti temel alınarak her bir sayının/günün birim fiyatı hesaplanır. O ana kadar teslim alınan sayıların ve/veya dijital içerik hizmetinin toplam tutarı ödenen tutardan düşülerek kalan tutar size iade edilir.

· Visa web/mobil sitesi üzerinden satın alarak oluşturduğunuz abonelikleri, kullanıcı bilgilerini ilgili alana girerek mobil uygulamada kullanabilirsiniz.

· Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

· Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyeti destek@infomag.com.tr adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. 

· Visa ve Harvard Business Review Türkiye, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.