ininal Visa kartın ile Fuudy’den Visa Tek Tıkla Öde’ye kaydedenlere %15 indirim fırsatını kaçırma!

Fuudy uygulaması üzerinden vereceğin siparişlerde, Visa Tek Tıkla Öde’ye kayıtlı ininal Visa kartına özel %15 indirim ayrıcalığı kazan!

Kampanya koşulları

·       Visa kartlara özel %15 indirim kampanyası 10.05.2022 – 31.08.2022 tarihleri arasında geçerlidir.

·       Kampanyadan faydalanabilmek için ödemenin Visa kart ile yapılması ve Visa kartın “Visa Tek Tıkla Öde” fonksiyonuna kayıtlı olması gerekmektedir.

·       Visa kartın “Visa Tek Tıkla Öde” fonksiyonuna kayıtlı olmaması durumunda ödeme yapılan kart Visa kart olsa dahi kullanıcı kampanyadan faydalanamaz.

·       Kullanıcı’nın Visa kart bilgilerini ilk defa alışveriş esnasında “Visa Tek Tıkla Öde” fonksiyonuna kaydetmesi durumunda %15 indirim bir sonraki alışverişte geçerli olacaktır.

·       Kampanya Fuudy uygulaması üzerinden ödemesi yapılan Gel-Al dahil tüm siparişlerde geçerli olup, ödemesi restoranda yapılan siparişlerde geçerli değildir. Bu şekilde kurallara uygun yapılan her katılımda indirim uygulaması olacaktır.

·       Kampanya tüm Fuudy üyesi restoranlarda geçerli olup herhangi bir harcama limiti bulunmamaktadır.

·       Kurye ücreti kampanya kapsamında değildir.

·       Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanyanın yürütülmesi amacı ile Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. verilerinizi toplayabilecek ve kampanya bitiminde imha edecektir.

·       Fuudy kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir.

·       Kampanyanın düzenleyicisi Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.’dir.

·       Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.