ininal Visa kartınla Accor otellerinde 3 gece konakla 2 gece öde!

Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Koşulları:

1. Genel ALL - Accor Live Limitless hüküm ve koşulları [VISA İLE 3 GECE KAL 2 GECE ÖDE] teklifi için geçerlidir ve bundan yararlanmak için ALL - Accor Live Limitless üyesi olmanız gerekir. Bu teklif, rezervasyon sırasındaki müsaitlik durumuna bağlıdır.

2. Bu kampanya statülerine bakılmaksızın tüm ALL - Accor Live Limitless üyeleri için ödeme yaparken Visa kartlarını kullanmaları halinde geçerlidir. Kampanya tüm Visa bireysel ve ticari kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kartlar için geçerlidir. Türkiye’de bulunan otel rezervasyonları için üye Visa kartını kullanmak zorundadır ve rezervasyonunun online olarak konfirme edilmesini takiben toplam tutar Visa kartından rezervasyon ekibi ya da resepsiyon ekibi tarafından çekilir. Türkiye harici lokasyonlarda bulunan otel rezervasyonlarında ise, toplam tutar rezervasyon işlemi esnasında online olarak üyenin Visa kartından çekilir. 

3. Bu teklif, özel bir teklif açılış sayfasına ek olarak doğrudan all.accor.com üzerinden, ALL uygulamasında, doğrudan otellerden ve "VISA3N" kodu kullanılarak ALL Çağrı merkezi aracılığıyla rezerve edilebilir. Bayi, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrimiçi seyahat acentesi (expedia.com, booking.com vb. gibi) aracılığıyla rezerve edilen konaklamalar bu teklif için uygun olmayacaktır. Açılış sayfasının URL'si, Visa tarafından uygun Visa kart sahiplerine farklı kanallar (örneğin: e-iletişim, sosyal medya…) veya Visa'nın düzenleyici ortakları tarafından iletilecektir.

4. Konaklama, [Visa ile 3 Gece Kal 2 Gece Öde] fiyatı üzerinden rezerve edilmelidir. Bu oranın sağlanamaması durumunda üye kampanyadan yararlanamaz. Misafirler oteli ziyaret edecek veya çağrı merkezlerini arayacaksa, otel ekibinin kendilerini tanımlaması ve teklifi rezervasyonlarına uygulayabilmesi için VISA İLE ÜYELERE ÖZEL 3 GECE KAL  2 GECE ÖDE teklifini belirtmeleri gerekir. Visa kart sahibi henüz ALL üyesi değilse, otel ekibi veya çağrı merkezleri onları doğrudan üyeliğe kaydedecek ve ilgili indirimi uygulayacaktır.

5. Teklife kahvaltı dahildir.

6. Konaklama en az [3] gece olmalıdır.

7. Konaklama, rezervasyon başına maksimum [3] gece olmalıdır, kart sahipleri 6 gecelik rezervasyon yapmak isterse, teklif için iki ayrı işlemde rezervasyon yapmalıdır.

8. İptal politikası: Rezervasyon iptal edilse veya değiştirilse bile ödenmesi gereken tutar iade edilmez.

9. Garanti politikası: Konaklama tutarının tamamı, rezervasyon sırasında Visa kredi kartı ile önceden ödenmelidir.

10. Müsaitlik durumu: varış tarihine kadar 3 gün öncesinde rezervasyon yapılmalıdır, dolayısıyla varışa 3 günden kısa süre kalan her rezervasyon için bu teklif üzerinden rezervasyon yapılamaz.

11. Bu teklif, bir üyenin Orta Doğu, Afrika, Hindistan ve Türkiye'deki katılımcı otellerden birinde [31/12/2022] tarihine kadar yapılan konaklamalar için geçerlidir: CEZAYİR, BAHRAIN, BENIN, BOTSWANA, KAMERUN, KONGO DEMOKRATİK CUMHURİYETİ, MISIR, EKVATOR GİNE, GANA, HİNDİSTAN, FILDIŞI, ÜRDÜN, KENYA, KUVEYT, LÜBNAN, MADAGASKAR, MAURİTUS, FAS, NAMIBYA, NİJERYA, UMMAN, PAKİSTAN, ARABİSTAN, S. GÜNEY AFRİKA, SRİ LANKA, ST HELENA YÜKSELİŞİ VE TRISTAN, TANZANYA, TUNUS, TÜRKİYE, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ, ZAMBİYA destinasyonları için, [31/10/2022] tarihine kadar Orta Avrupa Saati (CET) ile 23:59'a kadar rezerve edilmelidir.

12. Üyeler, giriş sırasında otel resepsiyonuna ALL - Accor Live Limitless sadakat numaralarını belirtmelidir.

13. Bu teklif, 3 gecelik rezervasyonlarda toplam %33.3 oranında indirim sunar. Bu kampanyadan yararlanan üyeler, katılımcı bir otelde yaptıkları her 3 gecelik konaklama için mevcut en iyi fiyat üzerinden toplam 2 gecelik ücret ödeyeceklerdir. Kesinti, konaklamanın her gecesine (3 gece) %33,3 indirimli oran ile yansıtılır ve bu toplamda bir (1) ücretsiz geceye eşittir. İndirimli fiyata ek olarak, üyenin bu konaklamadan sonra kazanmaya hak kazandığı Ödül puanları, üyenin çıkışını takip eden 10 gün içinde hesabına yatırılacaktır.

14. Bu teklif, diğer mevcut promosyon teklifleri veya avantajları ile birleştirilemez ve gruplar için geçerli değildir.

15. Lütfen bu teklifle ilgili müşteri hizmetleriyle yaptığınız tüm iletişimlerinizde referans olarak [014946] numarasını belirtin.

16. Tüm rezervasyonlar yerel vergi ve yönetmeliklere tabidir ve KDV, Belediye Harçları ve Turizm Harçları hariçtir. Vergiler fiyata dahildir veya vergi detaylarında belirtilir. Geçerli yerel düzenlemelere bağlı olarak, otele varışta bazı vergiler ödenebilir (örneğin, turizm vergisi).

17. Bu teklif, katılımcı otellerde seçilen oda için Mevcut En İyi Fiyata dayanmaktadır.

18. Bu teklif, yalnızca küresel olarak verilen Visa kartlarıyla ödenecek olan otel konaklamalarında geçerlidir.

19. Kampanyanın yürütülmesinde Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.