ininal Kart’la 150 TL ve üzeri giyim alışverişine 25 TL hediye!

Giyim alışverişini ininal Kart’la yap, 25 TL bizden olsun!

Giyim alışverişini ininal Kart’la yap, 25 TL bizden olsun!

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya 11 Eylül 2020 saat 09:00 – 12 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan, giyim alışverişini ininal Visa Kart ile ödeyen kullanıcılar faydalanacaktır.
 • Kampanya boyunca kazanılacak en fazla ödül 25 TL değerindedir.
 • Her kullanıcı kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 1000 kişi faydalanacaktır.
 • Ödül bakiyeler kazanımın gerçekleştiği gün sonunda ininal Kart’lara aktarılacaktır.
 • Kampanyadan 5651 (Bu MCC altında sınıflandırılan işyerleri erkek, bayan ve çocuk giyim, mobilya ve aksesuarları belli bir cinsiyet veya yaş grubuna ayırmadan satarlar. Kot pantolon satan işyerleri ve unisex satış yapan yerler bu MCC’ye dahildir.), 5691 (Bu MCC altında sınıflandırılan işyerleri esas olarak erkek ve bayan giyim ve aksesuarların perakende satışını yaparlar. Bu işyerleri bebek ve çocuk kıyafetleri satmazlar.), 5941 (Bu MCC altında sınıflandırılan işyerleri spor kıyafetleri, spor malzemeleri, ilgili parçalar ve aksesuarlar satarlar. Bu işyerleri kaykay dükkanları, paten dükkanları, sörf tahtası dükkanları, golf mağazaları, su kayağı mağazaları, kar kayağı dükkanları, rüzgar sörfü dükkanları, olta ve balıkçı malzemeleri dükkanları, aletli ve aletsiz dalış dükkanlarını kapsar. Bu MCC gezi, yürüyüş ve dağcılık eşyaları, bilardo masaları, paten, tenis malzemeleri, alıştırma malzemeleri, kamp malzemeleri, bowling malzemeleri ve gereçleri, avcılık malzeme ve gereçleri, oyun alanı malzemelerini kapsar.Tamir ve kiralama hizmetleri sunabilirler.), 5311 (Sadece Boyner Mağazaları.Bu MCC altında sınıflandırılan iş yerleri genel kapsamlı olarak giyim, ev mobilyası, mobilya, elektronik eşyalar, kozmetik, ev aletleri ve büyük ev gereçlerinin satışını yaparlar. Bu dükkanlarda kendilerine ait ayrı kasa bölümleri olan departmanlar vardır.), 5621 (Bayanlar için hazır giyim eşyası ve aksesuarları satan mağazalar dahildir. Bu MCC’ye bayan ceketleri, takımları ve elbiseleri, gelinlik ve hamile giysileri satan dükkanları da dahildir.) MCC kodları altında yer alan mağazalardan yapılan alışverişlerde faydalanılabilir. Örnek mağazalar: H&M, LCWaikiki, Bershka, Pull Bear, Defacto, Stradivarius, Addax, Mavi Jeans, Penti, Koton, US POLOASSN, Kaft, Boyner, Gap, Mudo, Zara, Mango, Oysho.
 • Kampanyaya sadece ininal.com adresi ve ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.
 • ininal herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.