ininal Visa Kart’la Gittigidiyor’da 500 TL ve üzeri alışverişine anında %5 hediye!

GittiGidiyor’da 27-28 Temmuz arasında kayıtlı Visa kartınla yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişe anında %5 indirim kazan!

GittiGidiyor’da 27-28 Temmuz arasında kayıtlı Visa kartınla yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişe anında %5 indirim kazan!

Kampanya Koşulları:

 • 27 – 28 Temmuz 2020 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında (‘Kampanya Dönemi’) kayıtlı Visa kartınızla yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinizde anında %5 indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 150 TL’dir. Indirimin kazanılabilmesi için ödemenin kayıtlı Visa kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Katılımcı,kayıtlı Visa kartı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimini görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.
 • Visa banka kartı (Debit Kart) ve ön ödemeli kart sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya öncesinde ve/veya kampanya döneminde Visa banka (debit) kartı ve ön ödemeli kartlarıyla alışveriş yapmış olmaları ve kartlarını GittiGidiyor’a kaydetmiş olmaları gerekmektedir.
 • Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet, Altın” alt kategorilerinde, “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde), ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışlarında) geçerli değildir.
 • Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
 • İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.
 • Bu kampanya GittiGidiyor banka puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kullanıcı, 27 – 28 Temmuz 2020 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişi ile ilgili herhangi bir zamanda alışveriş iptal talebinde bulunması halinde Visa kartı bilgilerini kaydetmiş olsa bile indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında indirim üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez.
 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.
 • Katılımcı, GittiGidiyor’un aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Katılımcı ayrıca, kredi kartı saklama işleminin GittiGidiyor tarafından gerçekleşmediğini, kart bilgilerinin uluslararası ödeme kuruluşları tarafından tanınan veri güvenliği sertifikası PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress alt yapısı ile saklandığını kabul eder.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir.
 • GittiGidiyor ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.