#wininal anını paylaşıp, 100 TL kazananlar belli oldu!

Oyun oynarken yaşadığın coşku dolu sevinç anını #wininal hashtagi ile paylaşıp 100 TL kazanacak 25 şanslı kişi belli oldu.

Oyun oynarken yaşadığın coşku dolu sevinç anını #wininal hashtagi ile paylaşıp 100 TL kazanacak 25 şanslı kişi belli oldu.

Kampanya Koşulları:

 • Instagram hesabından paylaşım yaparak 100 TL kazanma şansı elde eden ininal’lılar; @ayku.talca, @sametsalik49, @akifsayarr, @aras._.irmkcn, @mertcan3447u, @toni_03_t, @egessin_creed17, @slaytbs, @ogeday_46, @justm416, @d4rkwashere, @sebixro352, @dorukbruh, @mr_poyri58
 • TikTok hesabından paylaşım yaparak 100 TL kazanma şansı elde eden ininal’lılar; @brastley._.uwu, @frisby61, @turainpubgm, @legend.zula, @warm.s0, @alierenkuran, @hty.yusuf
 • Twitter hesabından paylaşım yaparak 100 TL kazanma şansı elde eden ininal’lılar; @BerkayKrdniz, @BurakAlatas3, @bigariptuso, @GkhanBey4964
 • Kazanan katılımcılara , paylaşım yaptıkları sosyal medya hesaplarının direkt mesaj bölümünden ulaşılarak ödülleri hakkında gerekli bilgilendirme yapılacaktır.
 • Bu kampanya MPİ’nin 08.12.2021 tarih ve E-40453693-255.05.02-13011 sayılı izni ile kapsam dışı düzenlenmektedir.
 • 08.12.2021 saat:18:00 – 31.12.2021 saat:23:59 aralığında instagram.com, tiktok.com,twitter.com adresleri üzerinden ücretsiz giriş yaparak İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş.’ye ait @ininalofficial hesabını takip eden ve kendi Instagram, TikTok veya Twitter hesaplarından #wininal hashtagini kullanarak oyun oynarken kazanma anı heyecanlarını, coşkularını paylaştıkları fotoğraf veya videolarını paylaşan kullanıcılar katılabilir.
 • Yarışmaya Instagram’dan katılmak için; @ininalofficial Instagram hesabını takip etmeniz, oyun oynarken yaşanan kazanma anı coşkusu videonuzu kendi Instagram hesabınız üzerinden #wininal hashtagini kullanarak paylaşmanız veya @ininalofficial Instagram hesabından paylaşılan wininal anı reels videosunu remixleyerek kendi kazanma anı videonuz ile birlikte #wininal hashtagini kullanarak paylaşmanız gerekmektedir. Yarışmaya katılımınızı geçerli sayılabilmesi için değerlendirme süreci boyunca sosyal medya hesabınızın kilitli olmaması gerekmektedir.
 • Yarışmaya TikTok’tan katılmak için; @ininalofficial TikTok hesabını takip etmeniz, oyun oynarken yaşanan kazanma anı coşkusu videonuzu kendi TikTok hesabınız üzerinden #wininal hashtagini kullanarak paylaşmanız veya @ininalofficial TikTok hesabından paylaşılan wininal anı TikTok videosunu düetleyerek kendi kazanma anı videonuz ile birlikte #wininal hashtagini kullanarak paylaşmanız gerekmektedir. Yarışmaya katılımınızı geçerli sayılabilmesi için değerlendirme süreci boyunca sosyal medya hesabınızın kilitli olmaması gerekmektedir.
 • Yarışmaya Twitter’dan katılmak için; @ininalofficial Twitter hesabını takip etmeniz oyun oynarken yaşanan kazanma anı coşkusu videonuzu kendi Twitter hesabınız üzerinden #wininal hashtagini kullanarak paylaşmanız veya @ininalofficial Twitter hesabından paylaşılan wininal anı videosunu tweetini alıntılayarak #wininal hashtagini kullanarak paylaşmanız gerekmektedir. Yarışmaya katılımınızı geçerli sayılabilmesi için değerlendirme süreci boyunca sosyal medya hesabınızın kilitli olmaması gerekmektedir.
 • İninal tarafından kararlaştırılan jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda paylaşılan video/fotoğraflar arasından en coşkulu anı paylaşan “25 kişinin ininal Kart’ına 100 TL bakiye yüklenecektir.
 • Kazanan talihliler 10.01.2022 tarihinde instagram.com/ininalofficial/ ,tiktok.com/@ininalofficial, twitter.com/ininal adreslerinde ve www.ininal.com’de yayınlanacaktır.
 • Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • Kazananlarla DM yoluyla hediye gönderimi konusunda iletişime geçilecektir. Ödülün teslim edilebilmesi, kartınıza 100 TL bakiye yüklemesi yapılabilmesi için ininal Kart’ınıza ait barkod kodunu DM aracılığıyla paylaşmanız gerekmektedir. ininal Kart’ınız yoksa binlerce anlaşmalı noktadan ininal Kart satın alarak sahip olabilirsiniz. ininal Kart satın alabileceğiniz yerler;ininal.com/ininal-kart-satis-noktalari
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • Kampanyaya katılım ile ilgili sunulan bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.
 • Kampanyaya Instagram, TikTok ve Twitter uygulaması üzerinden katılım ücretsizdir.
 • Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler yayın öncesinde ajans ve marka tarafından kontrol edilerek değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Yarışmaya İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş çalışanları, VMLY&R İstanbul çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi hediyeleri verilemez.
 • Yarışma ve ödülle bağlantılı olarak İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş, VMLY&R İstanbul ve Futbolist Sportif Hizmetler A.Ş. sadece kampanyanın yönetimine yönelik sağlanan kişisel bilgileri kullanacaktır. Bu Yarışmaya katılarak, bütün katılımcılar bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılır.
 • ÖTV ve KDV hariç tüm vergisel yükümlülükler ile diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
 • Yarışmanın düzenlendiği sosyal medya hesabında #wininal hashtagi altında kullanıcı adınız ile paylaştığınız video veya fotoğraflar ile yer almanız durumunda, İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş, tarafından duyurulan yarışma koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
 • Yarışmanın düzenlendiği sosyal medya hesabında #wininal hashtagi altında kullanıcı adınız ile paylaştığınız video veya fotoğraflar ile yer almanız durumunda, İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş, tarafından duyurulan yarışma koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
 • İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş’nin sorumluluğunda değildir.
 • İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş yarışma sırasında öngörülmemiş açıklar yoluyla kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme ve haksız rekabete yol açan kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir. İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş bu kişi ve/veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.
 • İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş tarafından istenen bilgi ve belgeleri zamanında sunamaması halinde İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş ‘nin katılımcıyı kampanyadan çıkarma hakkı vardır.
 • “Wininal’’ isimli kampanyaya katılırken sunmuş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş veya bu kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
 • İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş kampanyaya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz, sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz, aşağıdaki müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşmanız yeterlidir.
 • Yukarıda yazılı bulunan koşullara aykırı davranışlar kötü niyetli ve kural dışı davranış olarak kabul edilecektir. Söz konusu kötü niyetli ve kural dışı davranış nedeniyle İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş yönünden maddi veya manevi bir zararın oluşması durumunda İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş tazminat talebi de dahil olmak üzere her türlü yargı yoluna başvurmak hakkına sahiptir.