Kredi Kartsız Alışveriş

Konforlu ve avantajlı online alışveriş keyfini, her yerde ve her zaman telefon, bilgisayar, tablet gibi bir cihaz ve güvenli bir ödeme yöntemi ile çıkarabilirsin. Kredi kartsız online alışveriş yapmak için sanal kart en çok tercih edilen ödeme yöntemidir.

ininal Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Sanal kartını, ininal Mobil Uygulama ile saniyeler içerisinde oluşturabilirsin. ininal Sanal Kart’ını oluşturmak için yapman gerekenler çok basit; ininal Mobil Uygulamasına girerek “Sanal Kart Oluştur” seçeneğine tıkla ve adımları tamamla.

ininal Sanal Kart’ını oluşturduktan sonra ininal Mobil Uygulama uygulaması üzerinden kart bilgilerini görüntüleyebilirsin. Online alışverişlerinde karşına çıkan ödeme ekranlarında talep edilen bilgileri ininal Sanal Kart bilgilerin ile doldurabilir, online alışverişlerinin ödemelerini güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsin. Ayrıca, online alışverişlerinde ininal kampanyalarını takip ederek uygun fırsatları yakalayabilirsin.

ininal Sanal Kart ile Güvenli Alışveriş

Bir banka hesabına ihtiyaç duymadan oluşturabileceğin ininal Sanal Kart ile online alışverişlerinde ödeme işlemini 3D Secure prosedürü ile güvenli bir şekilde yapabilirsin. Sen de hemen ininallı olarak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsin.

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL