PUBG Mobile, Hesap Açma

PC’de başlayan ve konsolda devam eden PUBG yolculuğu mobilde de yerini aldı. PUBG Mobile çıkış yaptığın andan itibaren dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşarak mobil oyun piyasasında büyük bir başarı elde etti. PUBG Mobile başarısının arkasında yatan iki önemli etken bulunuyor. İlk etken, PC ve konsol versiyonlarından farklı olarak PUBG Mobile ücretsiz oynanabiliyor. İkinci etken ise PUBG Mobile, PC veya konsola göre daha düşük sistem gereksinimleri istiyor.

PUBG Mobile Hakkında

Unreal Engine 4 oyun motoru ile yapılan PUBG Mobile, oyunculara görsel içerikler, haritalar, oyun mekanikleri gibi konularda zengin ve kaliteli bir Battle Royale deneyimi sunuyor. Böylece, tek başına veya takım olarak hayatta kalma mücadelesi verdiğin klasik PUBG deneyimini aynı şekilde mobilde de yaşayabiliyorsun. PUBG Mobile keyfini, büyük bir kısmı kozmetik eşyalardan oluşan oyun içi içerikler ile artırabilirsin. Ayrıca, görevlerden elde edilen puanlar ile özel ödüllere sahip olabileceğin Royal Pass sistemi bulunuyor.

Tencent Games, oyuncuların klavye ve fare desteği ile PUBG Mobile deneyimini yaşamak istemeleri üzerine kendi emülatörünü geliştirdi. Gameloop olarak adlandırılan bu emülatör ile PUBG Mobile keyfini bilgisayar üzerinden düşük sistem gereksinimleri ile çıkarabiliyorsun. Tencent Games, oyuncuların oyun içi eşleştirme aşamasında mobile ve emülatör ayrımı yapıyor. Böylece, oyuncular emülatörün avantajlarını mobile oyunculara karşı kullanamıyor ve mücadele adil bir ortamda sürdürülüyor.

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri

Hem emülatör hem de mobil cihazlar ile ücretsiz bir şekilde oynanabilen PUBG Mobile sistem gereksinimleri mobil cihaz ve bilgisayar sistemlerine göre ayrılıyor:

Android Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Android 8

İşlemci: Snapdragon 650, Exynos 7 Octo, MediaTek Helio P10, Huawei Kirin 650

RAM: 2 GB ve üzeri

iOS Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: iOS 9

İşlemci: A9 ve üzeri

RAM: 2 GB ve üzeri

PUBG Mobile Emülatör Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel Dual-Core veya AMD 1.8 GHz

Ekran Kartı: GeForce 8600/9600GT veya Radeon HD2600/3600

RAM: 3 GB

PUBG Mobile Hesap Açma

PUBG Mobile hesabı açmak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Hesap açma işlemini hem emülatör hem de mobile cihaz üzerinden farklı seçenekler ile yapabilirsin. PUBG Mobile oyununa giriş sağladıktan sonra hesabını oluşturma seçenekleri şunlardır:

“Twitter” ve “Facebook” sosyal medya hesapları

“Google Play” veya “App Store” platform hesapları

E-mail adresi

Telefon numarası

Bu hesap açma seçeneklerden birini seçerek PUBG Mobile hesabını açabilir ve karakterini oluşturarak mücadeleye başlayabilirsin. Oyun deneyimini daha keyifli bir hale getiren özel ürün ve sistemler için gerekli olan Unknown Cash (UC) alışverişlerini ininal Mobil Uygulaması üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsin. Alışverişlerinde ininal kampanyalarını takip ederek fırsatları yakalayabilirsin. Hemen ininal’lı olarak ihtiyacın olan e-pinlere kolayca sahip olabilirsin!

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL