PUBG Mobile Unknown Cash (UC) Alma

Tencent Games tarafından Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak geliştirilen PUBG Mobile bir “Battle Royale” oyunudur. Mobil cihazlardan sonra bilgisayar sistemleri için geliştirilen emülatör sayesinde bilgisayarda da oynanabilen PUBG Mobile her gün dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor.

PUBG Mobile, PC ve konsol versiyonlarından daha fazla ilgi görüyor. PUBG’nin PC versiyonu için gerekli olan yüksek sistem gereksinimleri, optimizasyon sorunları gibi etkenler oyuncuların mobil cihazları ile istedikleri yerden veya düşük sistem gereksinimleri ile emülatör üzerinden oynayabildiği Mobile PUBG’yi tercih etmelerini sağlıyor. Ayrıca, PUBG Mobile oyun içi özel ürünler ve sistemler ile oyuncuların oyun deneyimlerini daha keyifli bir hale getirmeyi başarıyor.

PUBG Mobile Unknown Cash (UC) Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Unknown Cash (UC) sadece PUBG mobil versiyonunda kullanabileceğin özel bir para birimidir. Unknown Cash (UC) ile oyun içi birçok özel içeriğe sahip olabilirsin. Unknown Cash (UC) ile mağazada yer alan özel setler, kıyafetler, silah kaplamaları ve daha birçok kozmetik ürünü satın alabilirsin. Özel oyun içi içeriklere sahip olan sandık ve biletler de yalnızca Unknown Cash (UC) ile alınabilir.

PUBG Mobile içerisindeki etkinlik ve görevler ile elde edilen Royale Puanları ile özel ödüller kazanabileceğin üç sistem bulunuyor. “Ücretsiz Battle Pass” oyuna giriş yaptığın an hesabına tanımlanır. Her kademeye özel hediyeler sunan “Elite Battle Pass” ve “Elite Pass Plus” sezon biletleri ise sadece Unknown Cash (UC) ile alabilirsin. “Elite Battle Pass” ve “Elite Pass Plus” sahip olduğun anda biletlerin Unknown Cash (UC) değerinden çok daha değerli ödüller kazanırsın.

PUBG Mobile Unknown Cash (UC) Nasıl Alınır?

PUBG Mobile oyununda seni özel kılacak ürün ve özelliklere PUBG Mobile Unknown Cash (UC) ile sahip olabilirsin. PUBG Mobile Unknown Cash (UC) alımlarını yalnızca online bir ödeme yöntemi ile gerçekleştirebilirsin. Bu nedenle, güvenli bir ödeme yöntemi seçmen oldukça önemli.

PUBG Mobile ve daha pek çok oyun için yapacağın ödemeleri ininal Mobil Uygulamasına üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Bunun için sadece ininal Mobil Uygulamasını indirerek saniyeler içerisinde üyeliğini oluşturman yeterli. Uygulama ana sayfasında “Ödeme Yap” sekmesine giderek “Oyun Kodu” seçeneğine tıklayabilir ve istediğin PUBG Mobile Unknown Cash (UC) e-pin paketini seçerek anında işlemini tamamlayabilirsin. Ayrıca, ininal kampanyalarını takip ederek yapacağın PUBG Mobile alışverişlerinde sana uygun fırsatları yakalayabilirsin. Sen de ininal Mobil Uygulaması ile e-pin alışverişlerini hızlıca yapabilirsin!

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL