VALORANT Hesap Açma

League of Legends ile oyun piyasasına giriş yapan Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan VALORANT, çok oyuncu tabanlı bir FPS oyunudur. 2020 yılında çıkan VALORANT ücretsiz olarak oynanabiliyor. VALORANT resmi sayfası üzerinden bir Riot Hesabı açman ve kurulum dosyasını indirmen yeterli. VALORANT özellikle belirli kültürlere göre tasarlanmış ve özel yeteneklere sahip olan karakter seçenekleri ile öne çıkıyor. Böylece, oyuncular bireysel yetenekleri ve oyun stratejilerine göre karakter seçimlerini yapabiliyor.

VALORANT Hakkında Bilgiler

VALORANT sahip olduğu oyun modları, özel yeteneklere sahip karakteri, oyun mekanikleri gibi özellikleri ile dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra VALORANT oyun menüsünden karakter diyaloglarına kadar sunduğu Türkçe dil desteği ile Türk oyuncuları kendisine çekmeyi başarıyor. Ayrıca, düzenli güncellemeler ile VALORANT oyunculara daha kaliteli ve zengin bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Ajanlar

VALORANT, oyunculara sunduğu karakter seçenekleri ile diğer FPS oyunlarından ayrılarak öne çıkıyor. VALORANT, oyuncuların bireysel yetenek ve stratejilerine göre seçebileceği farklı özel yeteneklere ve yaşam öykülerine sahip olan 15 ajan seçeneği sunuyor. Ayrıca, her bir karakter “Düellocu”, “Gözcü”, “Öncü” ve “Kontrol Uzmanı” olarak ayrılan farklı ajan rollerinde yer alıyor. Düellocu ve Öncü ajanlar çatı

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL