VALORANT Points, VP Nedir?

VALORANT Points veya kısaca VP, Riot Games’in çok oyunculu FPS video oyunu olan VALORANT’a ait para birimidir. VALORANT Points oyun içi mağazada yer alan ajan, silah aksesuarı ve benzeri pek çok ürüne sahip olmak için kullanılıyor. Mağazadaki ürünlerin yanı sıra VALORANT Points ile Seçkin Savaş Bileti alabilir ve oyun keyfini artıracak ödülleri kazanabilirsin. VALORANT Points e-pinlerine ininal Mobil Uygulaması üzerinden anında sahip olabilirsin.

VALORANT Points Ne İşe Yarar?

VALORANT oyununa ait para birimlerinden biri olan VALORANT Points ile oyun içi mağazadaki Teklifler ve Vitrin bölümlerinde yer alan ürünlere sahip olabiliyorsun. VALORANT Points ile alabileceğin oyun içi ürünler, karakterlerini veya silahlarını kozmetik açıdan geliştirebilmeni sağlar. Ayrıca, VALORANT Points ile pek çok oyun içi avantaj sunan Seçkin Savaş Bileti (Premium Battle Pass) ve Radyanit Puanı alabilirsin.

Savaş Biletleri, görev ve karşılaşmalardan kazandığın XP’ye bağlı olarak ve oyunda daha fazla vakit geçirdikçe ilerliyor. VALORANT’ta Seçkin Savaş Bileti ve Ücretsiz Savaş Bileti olarak iki türden oluşan Savaş Bileti bulunuyor. Ücretsiz Savaş Bileti oyundaki her oyuncuya başlangıçta veriliyor. Seçkin Savaş Bileti ise yalnızca VALORANT Points ile alınıyor. Premium Savaş Biletini sezon boyunca satın alabilir ve Ücretsiz Battle Pass aşamana kadar olan tüm ödüllere sahip olabilirsin.

Radyanit Puanı ajanların seviyelerini ve diğer çeşitli özelliklerin kilidini açmak için kullanılıyor. Ayrıca, silahlarının ateş gücünü arttırmak için Radyanit Puanı ile silahlarını geliştirebilir ve aksesuar yükseltmelerini yapabilirsin. Oyun içi görevler ile toplayabileceğin Radyanit Puanı sınırlı sayıdadır. Daha fazla Radyanit Puanına ihtiyacın olduğu durumlarda ise VALORANT Points ile anında satın alabilirsin.

VALORANT Points Nasıl Satın Alınır?

VALORANT Points ile silah kaplamaları, ajan seviyeleri gibi oyun içi birçok avantajı elde edebilir ve VALORANT oyun keyfini artırabilirsin. VALORANT Points almak için yalnızca online ödeme yöntemi kullanabilirsin. Bu yüzden, ödemelerin için güvenli bir yöntemi seçmen oldukça önemli.

Diğer oyun alışverişlerinde olduğu gibi VALORANT için yapacağın harcamaları da ininal ile kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin. İlk ihtiyacın olan ininal Mobil Uygulamasını indirerek üye olmak. Giriş yaptıktan sonra, uygulama arayüzünde “Ödeme Yap” sekmesine giderek “Oyun Kodu” seçeneğine tıklayabilir ve istediğin VALORANT Points e-pinlerine anında sahip olabilirsin. Ayrıca, ininal kampanyalarını takip ederek yapacağın alışverişlerde sana uygun fırsatları yakalayabilirsin. ininal Mobil Uygulaması ile ihtiyacın olan tüm e-pin alışverişlerini kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsin!

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL