Zula Oyununa Kayıt Olma

Madbyte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan Zula Online Türkiye’nin ilk devasa online FPS oyunudur. 2015 tarihinde çıkış yapan Zula resmi sitesinden kurulum dosyasını indirilerek ücretsiz olarak oynanabiliyor. Sahip olduğu Çanakkale, Gaziantep gibi yerel haritalar ile Zula milyonlarca Türk oyuncu tarafından beğeni topluyor. Zula, Türkiye’de olduğu gibi dünyanın farklı ülkelerinde de büyük bir oyuncu kitlesine sahip

Zula Hakkında Genel Bilgi

Zula içerdiği oyun modları, haritalar ve karakterler ile oyunculara keyifli ve zengin bir oyun deneyimi sunuyor. Düzenli güncellemeler ile oyuna her geçen gün yepyeni içerikler dahil ediliyor ve mekanik özellikler geliştiriliyor. Böylece, oyuncular yenilenen içeriklerin keyfini daha iyi bir performans ile çıkarma fırsatını yakalayabiliyor.


Karakterler

Zula içerdiği karakter çeşitliliği ve detayları ile öne çıkıyor. Zula, oyuna ismini de veren Zula ve Gladyo olmak üzere toplamda iki takım içeriyor. Her iki takımda da 10 karakter bulunuyor. Takımlarda bulunan her karakter farklı, ilgi çekici ve bağlantılı hikayelere sahip.

Haritalar

Zula sahip olduğu Üsküdar Sokakları, Nemrut, Safranbolu gibi yerel haritalar ve bu haritalara yerleştirilen kültürel içerikler ile hem Türk hem de farklı ülkelerdeki oyuncuların ilgisini üzerinde topluyor. Zula sahip olduğu haritaların birçoğu Türkiye ile ilişkili olsa da hem Tahran, Paris, Çin Bahçeleri gibi farklı ülkeler ile ilişkili haritalar hem de Gemi, Hangar, Metro gibi özel tasarlanmış haritalar ile oyunculara 20’den fazla harita seçeneği sunuyor.

Oyun Modları

Zula içerdiği oyun modları ile oyunculara daha kaliteli ve zengin bir oyun deneyimi sunuyor. Zula, oyun içinde farklı etkinlik ve içerikler arayan oyuncular için “Ölüm Maçı”, “Sabotaj”, “Aranıyor” gibi 10’dan fazla sayıda oyun modu sunuyor.

Teçhizat

Karakter, harita ve oyun modu açısından çeşitliliğe sahip olan Zula oyun esnasında kullanmayı tercih edebileceğin geniş çaplı bir teçhizat kataloğuna sahip. Oyun modu, harita veya stratejilerine göre seçebileceğin 60’tan fazla teçhizat “Silahlar”, “Tabancalar”, “Bıçaklar” ve “Ekipmanlar” olarak dört sınıfa ayrılıyor.

Sistem Gereksinimleri

Zula sunduğu karakterler, haritalar, oyun modları ve teçhizatlar gibi zengin ve detaylı oyun içi içeriklerinin yanı sıra ihtiyaç duyduğu sistem gereksinimleriyle de oyuncuların beğenisini topluyor. Zula için ihtiyaç duyulan sistem özellikleri yüksek konfigürasyonlu olmayan bilgisayarlarla bile sağlanabiliyor. Zula için minimum sistem gereksinimleri ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri şu şekildedir:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü

RAM: 2GB

İşlemci: Dual Core CPU 2.5 GHz

Ekran Kartı: Intel HD 4000 / Radeon R5 M320

Depolama Alanı: 4 GB İndirme, 5 GB Saklama

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü

RAM: 4GB

İşlemci: Dual Core CPU 3.0 GHz

Ekran Kartı: Graphics HD 520 / Radeon R7 M260

Depolama Alanı: 4 GB İndirme, 6 GB Saklama

Zula’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Zula için ihtiyaç duyulan sistem gereksinimlerine sahipsen, seçeceğin karakter, harita, oyun modu ile kaliteli bir oyun deneyimini ücretsiz kayıt olarak yaşamaya başlayabilirsin. Aşağıdaki adımları takip ederek Zula’ya kolay ve ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsin:

1- Zula Resmi Sayfasına git.

2- “Kayıt Ol” butonuna tıkla.

3- “Kullanıcı Adı” belirle.

4- “Şifre” belirle.

5- “Kullanıcı Sözleşmesi” ve “Davranış Kurallarını” okuyarak işaretle.

6- “Hesabımı Oluştur” butonuna tıkla.

Kısa sürede oluşturabileceğin Zula hesabın ile uzun soluklu aksiyona hemen katılabilirsin. Oyun içi alışverişler için ihtiyacın olan Zula Altınlarını ininal Mobil Uygulaması ile kolayca alabilir, bonus Zula Altın avantajlarını yakalayabilirsin. Tek yapman gereken ininal Mobil Uygulamasına indirerek üye olmak. Uygulama arayüzünde “Ödeme Yap” sekmesine giderek “Oyun Kodu” seçeneğine tıklayabilir ve Zula Altın e-pinlerine güvenli bir şekilde sahip olabilirsin. Sen de ininal Mobil Uygulaması üzerinden Zula e-pinlerini hemen satın alabilirsin!

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL