Zula Altını Satın Alma, Zula Altını Ne Kadar

2015 tarihinde çıkış yapan Zula Türkiye’nin ilk devasa online FPS oyunu ünvanını taşıyor. Zula sahip olduğu oyun modları, karakterler, haritalar gibi zengin oyun içerikleri ile oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Zula’yı resmi internet sitesinden ücretsiz kaydolarak ve kurulum dosyasını indirerek oynayabilirsin. Seçeceğin karakter ve silahlar ile Zula aksiyonuna hemen katılabilirsin. Bu mücadelede Zula Altını kullanarak rakiplerinin bir adım önüne geçebilirsin.

Zula Altını Nedir, Ne İşe Yarar?

Zula Altını oyun içi alışverişlerde kullanabileceğin bir para birimidir. Zula Altını ile silah, ekipman, set gibi eşyaları satın alabilir, karakter ve silahlarını güçlendirebilirsin. Zula Altını kullanarak özel deste ve kasalara da sahip olabilirsin. Özel desteler ve kasalar, ekipmanlarını özelleştirmeni ve geliştirmeni sağlayan desenler, deneyim puanları (XP), Zula Parası (ZP) gibi oyun içi ürünleri içerir. Ayrıca, oyuncuların birçok avantaj ve ödül kazandığı Zula Pass yalnızca Zula Altın ile alınabiliyor.

Tüm Zula oyuncularını yakından ilgilendiren Zula Pass günlük görevler, haftalık kontratlar ve sezonluk başarımlardan elde edilen yıldızlar ile oyun içerisinde seviye atladıkça özel ödüller kazanmanı sağlıyor. Zula Pass sistemi her sezon yenilenerek oyunculara birbirinden özel desteler, kasalar, materyaller, karakterler ve ekstralar sunuyor. Sezon boyunca Zula Pass satın alabilir ve satın aldığın an bulunduğun seviyeye kadar olan tüm özel ödüllere sahip olabilirsin.

Zula Altını Ne Kadar?

Zula Altını fiyatları Zula yetkilileri tarafından belirlenir. Zula yetkilileri, oyuncuları resmi satış kanalları dışında yer alan ve değerinin altında bir fiyatta Zula Altını sunan internet sitelerine karşı özellikle uyarıyor. Zula Altını kampanyalarına yönelik duyurulara resmi sayfa üzerinden ulaşabilirsin. Güncel Zula Altını fiyatları şu şekildedir:

3.000 Zula Altını: 7,00 TL

5.850 Zula Altını: 13,00 TL

16.250 Zula Altını: 35,00 TL

34.000 Zula Altını: 70,00 TL

70.000 Zula Altını: 140,00 TL

150.000 Zula Altını: 270,00 TL

Zula Altını Nasıl Satın Alınır?

Zula Altını alışverişlerini Zula yetkililerinin de önerdiği şekilde resmi satış kanalları üzerinden yapılması oldukça önemli. Diğer pek çok oyunda olduğu gibi Zula Altını alışverişlerini de ininal Mobil Uygulaması ile kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsin. Bunun için, ininal Mobil Uygulamasını hemen indirebilir ve saniyeler içinde üyeliğini oluşturabilirsin.

ininal Mobil Uygulamasının arayüzünde yer alan “Ödeme Yap” sekmesine giderek “Oyun Kodu” seçeneğine tıklayabilir ve Zula Altını e-pinlerine anında ulaşabilirsin. Ayrıca, ininal kampanyalarını takip ederek yapacağın Zula Altını alışverişlerinde sana uygun fırsatları yakalayabilirsin. Hemen ininal’lı ol ve tüm oyun alışverişlerini ininal Mobil Uygulaması ile kolayca gerçekleştir!

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL