Zula Para Yatırma

Madbyte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan Zula, Türk yapımı ilk devasa online FPS oyunudur. Zula hem zengin oyun içi içerikleri hem de uygun sistem gereksinimleri ile dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından tercih ediliyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan Zula oyuncuların oyun deneyimini daha keyifli bir hale dönüştüren oyun içi özel ürün ve sistemler sunuyor. Bu özel ürün ve sistemlere oyun mağazasından Zula Altını ile satın alınıyor.

Zula Parası ile Neler Alınır?

Zula’nın özel parası olan Zula Altını ile oyun içi birçok özel ürün ve sistem elde edilebiliyor. Oyuncular Zula Altını ile kasa ve desteler alabiliyor ve bu sayede karakter ve silahlarını geliştirebiliyor. Ayrıca, Zula Altını ile oyundaki seviyen ilerledikçe özel ödüller kazanabileceğin Zula Pass sistemine de sahip olabiliyorsun. Zula Pass sistemini sezon boyunca istediğin zaman alabilir, mevcut seviyendeki tüm özel ödülleri geriye dönük bir şekilde elde edebilirsin.

Zula’ya Nasıl Para Yatırılır?

Zula’nın sunduğu özel ürün ve sistemleri elde etmek için Zula Altını gerekiyor. Oyundaki hesabına Zula Altını yüklemek için iki seçenek bulunuyor. Seçeneklerden biri, Zula resmi sayfası üzerinden yapabileceğin Zula Altını yükleme seçeneği. Diğer seçenek ise Zula Altın e-pinleridir. E-pin ile Zula Altını yükleme işlemini Zula resmi sayfası üzerinden yapabilirsin ancak Zula Altını e-pinleri resmi sayfa üzerinde satılmıyor. Zula Altını e-pinlerine sadece resmi satış kanalları üzerinden ulaşılabiliyor.

Eğer oyun keyfinin bozulmasını istemiyorsan, Zula Altını e-pinlerini kampanya, indirim veya fırsat gibi aldatmacalar ile piyasa değerinin çok daha altında sunan gayri resmi internet sitelerine dikkat etmelisin. Tüm online ödemelerde olduğu gibi Zula harcamalarını da ininal Mobil Uygulaması ile kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsin. Zula Altını yükleme seçeneklerinin her ikisini de ininal Mobil Uygulaması ile gerçekleştirebilirsin. Yükleme seçeneklerine göre ininal Mobil Uygulaması ile Zula Altını almak için izlemen gereken adımlar şunlardır:

Sayfa üzerinden Zula Altını satın almak için;

1- Resmi sayfa üzerinden Zula hesabına giriş yap.

2- “ZA Yükle” seçeneğine tıkla.

3- Zula Altını paketini seç.

4- “ininal Ödeme” yöntemini seç.

5- İlgili form ve sözleşmeleri okuyarak ve onaylayarak devam et.

6- “ininal Kart” bilgilerini girerek devam et.

E-Pin ile Zula Altını yüklemek için;

1- ininal Mobil Uygulamasına giriş yap.

2- “Ödeme Yap” sekmesine git.

3- “Oyun Kodu” seçeneğine tıkla.

4- “Zula Altın” bölümünden paket seçin ve işleme tamamla.

5- Zula hesabında “Epin Yükle” seçeneğine tıkla.

6- “Satın Aldığım E-pinler” sayfasındaki pin ve şifreyi gir.

Sen de hemen ininal’lı olarak Zula Altını alışverişlerini kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin!

ininal Kart ile Tanışın

Her yerde geçerli, yüklediğiniz kadar harcadığınız, sizi borçlandırmayan çipli ve temassız seçenekleri bulunan, güvenli ve hızlı alışveriş kartı.

KAYIT OL